Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szubmisszív nőkre jellemző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szubmisszív nőkre jellemző az, hogy nem akarnak dolgozni, hanem elvárják, hogy egy gazdag pasi tartsa el őket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
A BDSM szerepeknek egyáltalán semmi közük ahhoz, hogy valaki ribi golddigger-e
2021. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Most a golddiggerezőktől kérdem, hogy szerintük a sok évszázad alatt élt nők mindegyike aranyásó-e, akiket a férjük tartott el?

Amúgy a BDSM-féle szubmisszívok nagy része szereintem sem várná el a párjától, hogy tartsa el.

2021. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12. A sok évszázad alatt a nőknek volt egy társadalmi státusuk amiben a mai értelemben el voltak nyomva hiszen gyakorlatilag csak háztartásbeliek, főállású anyák lehettek, az egyéb jogaikról, szavazás, bizonyos iskolák, meg bizonyos vezető állások betöltése stb már nem is szólva.


Azóta ugyebár voltak a feminista mozgalmak, meg egyenjogúsági harcok, ami rendben is lenne, de ÍGY MÁR, hogy akár többet is kereshetnek mint a férfiak, ha olyan a munkájuk, meg nincsenek elnyomva, mire is akarják ugyanazokat a kiváltságokat, ti. hogy legyenek eltartva, ne kelljen dolgozniuk...? Önállóak és szabadok IS akarnak lenni, de azért a férfiak pénzét IS akarják? Döntsék már el, hogy melyik! :D


De visszatérve az eredeti témához, a szubmisszív (akkor is ha modern nő) tudja mit akar: egy Domot. Nem egy két lábon járó pénztárcát.

2021. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

DOMINÁNS vagyok.

én leszek apuci te meg a kutyuska, ha "házasat" játszunk.

de nem feltétlenül kell szubmisszívnek lenni, max. pénzéhesnek, lustinak.


ebben a melegben nekem semmi kedvem semmihez, így kipróbálnám de ez a sub dolog nem az én világom.

kell a hatalom nekem :)

2021. jún. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha az én sub rib#ncom ilyet mondana nekem, hogy mi az én kötelességem férfiként.. lenne sírás.
2022. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!