Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le a prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a prostituáltakat sokan?

Figyelt kérdés
Fontos tagjai a társadalomnak, hiszen hiánypótló és egyedi feladatot látnak el. Ennek ellenére mégis sokan lenézik őket, haszonlesőnek tartják mindegyiküket.
2021. jún. 24. 08:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Te miből gondolod, hogy bármi igaz rám abból, amit idehánysz?

*

* ”Az írásaidból abszolút az jön le, hogy nem vagy megelégedve az életeddel, ezzel viszont tulajdonképpen azt támasztod alá, amit én mondok”

*

* Nem én fikázom 0-24-ben a nálam tehetősebb embereket. Fröcsögéseddel azt támasztod alá, amit én mondok :)

*

* ”Akinek nincs szakmája (mindegy, hogy fizikai vagy szellemi munkát végez vele), az bizony úgy fogja végezni, mint a hozzád hasonlók”

*

* Honnan a köcsög anyádból veszed, hogy nincs szakmám? Úgy fogják végezni, mint én? Vagyis lesz bejelentett munkahelyük, normális fizetéssel? Sok szakma nélküli ember sikeres lett az életben, de te ezt nem látod a mama hotelből. Primitív logikádból kiindulva a kur.váid sem vitték semmire. De retardált vagy ahhoz, hogy ezt megértsd.

*

* ”Egy panel 7. emeletén egyedül”

*

* És ezt honnan a prosti anyádból tudod? Bizonyíték? :)

*

* ”frusztráltan, a gép előtt fröcsögve.”

*

* Igen, frusztráltan fröcsögsz a gyári munkásokra, a gép előtt. Miért másra kened a saját nyomorodat?

*

* ”Az erőseket jutalmazza, a gyengéket megtöri :)) ”

*

* Téged láthatóan csúnyán megtört :(

*

* ”Próbálj meg tenni valamit azért, hogy kikerüljél a gyengék közül, különben sanyarú sors vár rád :((”

*

* Mint rád, a spermanyelő anyádra meg az alkoholista apádra? :D Honnan a patkány kur.va anyádból tudsz te bármit rólam? Továbbra sem én vagyok az, aki a neten éli az életét, és őrjöngve hisztizik, mert még a gyárba sem kellett az okádék munkája :) És pont egy ilyen hozzád hasonló, utolsó csúszómászó gyengéz másokat, aki semmire sem vitte az életben :)

*

* ”a hozzád hasonló lúzerek bárkibe belekapaszkodnak, akire rá tudják húzni a frusztrációikat.”

*

* Igen a hozzád hasonló lúzerek a gyári munkásokra húzzák a frusztrációikat.

*

* ”Kiegyensúlyozott, sikeres emberként elmondom neked”

*

* Kiegyensúlyozott, sikeres emberek nem a neten élik az életüket, és nem gyűlölnek másokat a sikerükért :)

*

* ”az erős emberek nem a kifogásokat keresik, hanem a megoldásokat.”

*

* Azt eddig is tudtuk, hogy nem vagy erős ember, mivel semmi megoldást nem találtál a szánalmas életedre.

*

* ”Ja, és ha az életük valamely területével nincsenek megelégedve, akkor fejlesztik magukat, tesznek azért, hogy jobbra forduljon a helyzetük, és nem megmagyarázzák maguknak, hogy miért is nem ők a felelősek az elcseszett életükért, mint te :)”

*

* Akkor te mi az anyádért nem teszed? Miért a nálad jobbakat szidod egész nap? Ja mert egy gyenge szar vagy :D :D

*

* ”Sajnálom, hogy nem tudsz kitörni a lúzer helyzetből.”

*

* Szerencsére soha nem voltam a te, meg a söpredék szüleid helyzetében :)

*

* ”Az, hogy ennyire ideges lettél, is azt mutatja, hogy betalál, amit írok ;)”

*

* Az, hogy ennyire ideges lettem azt jelzi, hogy nekem legalább van agyam és eszem, és nem bírom felfogni, hogy anyád miért nem nyelt le téged, amikor valami jöttment sutyerák pénzért a szájába vert téged :) Meg miért volt alkoholista, mert ha nem lett volna az, akkor lehet nem lett volna a fiacskájából egy iylen életképtelen fogyatékos. Ha te is épelméjű lennél, akkor te is ideges lennél, ha egy hozzád hasonló csótánnyal beszélgetnél :)

2021. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A megmentőd válasza:

Szerintem mostmár be lehetne fejezni a hisztit utolsó, már rég lezárta mindenki ezt a témát, csak te pörögsz itt a sértett egod miatt. Menj és kezdj valamit az életeddel ahelyett, hogy itt picsogsz.


Csak a frusztrált emberek (mint az utolsó valaszoló) nézik le a prostikat (és egyébként bárki mást, aki náluk valamilyen szempontból sikeresebb), mert ők naguk sincsenek kibékülve saját magukkal. Szomorú, de ez van.

2021. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

A nyomorult haverod elmenekült, mert alul maradt a vitában. Itt csak egyedül ő hisztizett. Te is honnan az anyádból ismered az életemet? Több sikert értem el egy hét alatt, mint te egész életedben fogsz.


Minden normális ember lenézi a kur.vákat. Csak a hozzád hasonló liberós nem, akinek az édesanyját látja bennük :)


”és egyébként bárki mást, aki náluk valamilyen szempontból sikeresebb)”


A gyári melósokat szidó frusztrált, lúzer haverodnak miért nem ugatod el ezt?


” mert ők naguk sincsenek kibékülve saját magukkal”


Ezt eddig is tudtuk rólad, meg a haverodról. Amúgy ezért nézik le az emberek a maffiózokat is, te szerencsétlen?


”Szomorú, de ez van”


Írod a nulla tudásoddal :)

2021. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Na végre elhallgatott ez a kis méregzsák, szegénynek az anyját biztos egy prostival csalta meg az apja :)))
2021. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!