Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Az uram majdnem minden nap elfenekel. Utána még napokig ott van a nyoma, piros, vagy kék-zöld foltok képében. Engem egyáltalán nem zavar, sőt igazából én kérem, csak nem tudom, hogy ebből lehet-e valamilyen egészségügyi problémám? Vagy kedvére elverhet?
2021. jún. 24. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Pasi vagy, aki ere veri. :)))
2021. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1!

Esküszöm, hogy nem, csak egyszerűen sík hülye vagyok az anatómiához, és sokszor még az egyértelmű dolgok sem egyértelműek számomra. Csak egy

,,Igen, lehet belőle bajod."-ra, vagy egy ,,Nem, nem lehet belőle bajod."-ra van szükségem.

2021. jún. 24. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod tőle
2021. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen. Csak picit megijedtem, mert egyre durvábban nézek ki. Egyre csíkosabb, pöttyösebb, foltosabb vagyok :D
2021. jún. 24. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy :D

Néha kicsit hagyjad már meggyógyulni. Hogyne lehetne belőle bajod.

Ha piros, akkor gyulladásban van. Ha van több helyen nagyobb felületen és sebes, akkor jó kis fertőzést is elkaphatsz amit nem szeretnék részletezni, hogy mi lehet belőle.

Ha meg kék-zöld, barna, lila akkor a véraláfutás miatt van. Egy darabig még lehet szerencséd, de egyszer nem lesz. Mivel azok ott a szövetek között alvadt vér foltok, így elméletileg laddan felszívódik. Gyakorlatilag néha előfordul, hogy a véraramba kerül egy-egy darab és ha az elkezd úszni, majd elakad valahol akkor szevasz. Jó kis agyi érelzáródás, trombózis, tüdőembólia... hmmm milyen fincsi. Szóval hajrá! Csináljátok minél gyakrabban. Hátha egyszer sikerül eredményt is kihozni belőle ;)

2021. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm, a lekezelő hangnemet már kevésbé.
2021. jún. 24. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!