Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos az előjáték?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az előjáték?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon
2021. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Ugyan! Kinek lenne fontos? :)
2021. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
kifejezetten ártalmas, ha nagyon feltüzeled vele a lányt, neki ugyan jó lesz, de te semmit nem fogsz érezni a behatolásból. A szex akkor jó, ha nincs felizgulva a lány.
2021. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elengedhetetlen feltétele a szexnek.
2021. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fontos.
2021. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Fontos és személy szerint legalább annyira szeretem, mint a tényleges szexet.

Egyrészt ahogy neked fel kell álljon, úgy nekünk kell, hogy nedvesedjen. Amúgy is tök izgalmas és változatos lehet.

2021. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Na de ott mit kell csinálni?
2021. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Persze nem kell minden alkalommal elnyújtani egy óráig, de nagyrészt fontos. Nekem sajnos a korábbi párom nem nagyon figyelt erre, szinte sosem volt előjáték, mert elég gyorsan nedvesedek és pár szerencsétlen azt hiszi, hogy az előjáték lényege, hogy nedves legyen a csaj és ha ez megvan akkor mehet is a szex. Tehát ha előjáték nélkül is nedves a nő, akkor nem is kell. No komment:D na de a lényeg, hogy szakítás után voltam egy pasival, aki szex előtt hosszan csókolgatott és ujjazott. Annyira jól esett a lelkemnek és a testemnek is, hogy elkezdtem könnyezni. Hogy végre így figyelnek rám. Szóval... fontos:D
2021. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha másodjára is szeretnél az adott nővel együtt lenni akkor elengedhetetlen. Mondjuk ha alkalminak tervezett akkor se legyél önző pöts.
2021. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már aki szereti. Nekem volt olyan nőm, aki felesleges időhúzásnak gondolta! Síkosító aztán mehet.


Egyébként csak szólok, egy férfinak is fontos, sőt, nagyon is. Ezt meg a hölygek figyelmébe ajánlom. Bár, elég sok szexuális analfabéta van a nők között is, nem kevesebb mint a pasiknál.

2021. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!