Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire fontos az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire fontos az előjáték nektek? Ha igen miért, ha nem, miért nem? Fontos a kölcsönös orális kényeztetés vagy sem? Lehet e nélkül szex? Hova szeretetiek, ha élvez egy pasi?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy szerető, akivel a szex remek, de orálisan eléggé gyenge, nem úgy csinálja, meg semmi. Nekem kicsit kellemetlen őt úgy kielégíteni, kicsit szőrős és nem annyira kellemes íz íze. De ettől függetlenül a szex nagyon jó. Jó ez? Vagy? Igaz ő "csak" a szeretőm.

2015. dec. 23. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Muszáj előjáték attól leszek nedves:).

A mellemre az a legjobb:)

2015. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, azért béna a csaj, mert neked is kicsit szőrös és nem annyira kellemes az ízed.
2015. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előjáték, eléggé fontos. Azzal tudod rendesen felizgatni, tocsogjon a nedvességtől és marára rántson.

Élvezzen el, alatta.

Ahhoz hogy neked is jó legyen kölcsönösen az orál, mondjad neki, hogyan csinálja. Vezesd kicsit.

Én imádom a kicsi szőröset.

2015. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy "csak szexeltek", nem tilos kommunikálni. Egy szexkapcsolatban főleg nagyon fontos a higiénia, elég gáz, ha nem tudsz neki szólni, hogy rossz íze van, figyeljen oda jobban a mosdásra vagy menjen orvoshoz mert lehet hogy fertőzése van, és hogy téged zavar a szőr, borotválja le...


Amúgy meg a kérdéseidre válaszolva:

- nekem nagyon fontos az előjáték

- azért fontos, mert anélkül nem vagyok elég nedves, és a hüvelyem sincs kitágulva, azaz szárazon a szűk hüvelybe elég nehéz és fájdalmas behatolni

- az orális kényeztetés is fontos számomra, adni és kapni is szeretem, ehhez természetesen a párommal mindig megteremtjük a megfelelő higiéniai feltételeket, ha ezek nem adottak, akkor nincs orál, csak kézzel izgatjuk egymást szex előtt

- ebből adódóan elképzelhető enélkül a szex, elő is fordul, de nem olyan gyakori, nagyon szeretem a hosszan elnyúló orális kényeztetést szex előtt

- a testemen bárhova élvezhet a párom a combom és a nyakam közötti területen, azaz pl. talpra, meg arcra, hajra nagyon nem szeretném, bárhova máshova jöhet. szájba nem annyira szeretem, de el tudom viselni. mivel tablettázunk, bennem is elmehet.

2015. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- nekem nagyon fontos az előjáték

- azért fontos, mert anélkül nem vagyok elég nedves, és a hüvelyem sincs kitágulva, azaz szárazon a szűk hüvelybe elég nehéz és fájdalmas behatolni

- az orális kényeztetés is fontos számomra, adni és kapni is szeretem, ehhez természetesen a párommal mindig megteremtjük a megfelelő higiéniai feltételeket, ha ezek nem adottak, akkor nincs orál, csak kézzel izgatjuk egymást szex előtt ........ ez nalunk megvan , en is ezt szeretem amit leirt a valaszolo .. pont ez !

2015. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!