Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a tapasztalatok a munkahel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a munkahelyi szexel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kolléga feldobta, hogy vasárnap esti túlóránál, ha időben végzünk ,félrevonulhatnánk valahova. Csak én tartok tőle, hogy lebukunk, illetve az elélvezéshez nekem teljes nyugalom kell. Nagy a cég és sokan nem is leszünk bent, de akkor is bennem van a félsz. Érdemes egyáltalán belemenni ha megoldható lenne máshogy is? Van lakásom, csak neki meg párja is,akivel ugyan nem lakik együtt, viszont eléggé rá van telepedve, ezért eddig csak 1x volt szex, az is majdnem 3 hete.
2021. jún. 25. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

*szexszel

Mert a szexel az más.

2021. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak meg voltak mindig is ilyen nem túlzottan leterhelő munkahelyek.
2021. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StevenUp ***** válasza:
Váltani kell munkahelyet ha ennyire leterhrlő, nekem ez a véleményem.
2021. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy, nagyot éghetsz, ha feszélyez a környezet. Ha nő vagy, az a kisebb tragédia, hogy nem jutsz el a csúcsra.
2021. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyen kapható vagy, hogy egy csavargyár olajos oszlopába kapaszkodva megkúr, és egy perc alatt belédélvez, akkor csináld, ahol akarod... több részlet is gázos ebben a sztoriban, szomorú, hogy egyáltalán elgondolkodtál rajta, nem még hogy ki is írtad ezt az ajánlatot.


30 F

2021. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én imádok munkahelyen dugni N
2021. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vágysz rá, csináljátok. Lehet még könnyebben el fogsz menni, az izgalom, és a "veszély" miatt, ez nagyon izgi tud lenni.
2021. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!