Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted le akarna ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted le akarna ilyen szituban fekudni egy ferfi tanar egy diakkal?

Figyelt kérdés

Ha bejott hozzank orara, akkor tobbszor kerdezett tolem, mint mas lanyoktol ora vegen, de csak sulival kapcsolatban. Meg ha oran epp nem beszelt semmirol, es raneztem, akkor mindig mosolygott ram. Volt tobbszor is, ez utan kicsit hosszabban nezett mikozben mosolyott, gondolom lathatta hogy teljesen zavarban vagyok ettol. Meg amikor vele szembe mentem akkor is mosolygott, vagy csak megnezte a mellem.

De amugy alig ismerjuk egymast.


2021. jún. 25. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Mondjuk azért, mert tanárként hatalmi pozicióban 18. életévét be nem töltött diákot megdugni bűncselekmény és 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető."

Nem pontosan így fogalmaz a törvény: akkor számít bűncselekménynek, ha a hatalmi pozíciójával visszaélve éri el, hogy a szexuális kapcsolat létrejöjjön.

2021. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11, Igen.
2021. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem a torveny a tema meg mindig 😀😀😀
2021. jún. 25. 23:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyébként bírom, hogy az ilyen kérdéseknél mindig előjön ez a "miattad elveszítheti az állását" hülyeség.


Most komolyan, nem érné meg azt a szar, 140 ezer forintos állást elveszíteni azért cserébe, hogy meghúzhatsz egy hamvas 18 évest? Én nem gondolkodnék ezen.

2021. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!