Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted le akarna ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted le akarna ilyen szituban fekudni egy ferfi tanar egy diakkal?

Figyelt kérdés

Ha bejott hozzank orara, akkor tobbszor kerdezett tolem, mint mas lanyoktol ora vegen, de csak sulival kapcsolatban. Meg ha oran epp nem beszelt semmirol, es raneztem, akkor mindig mosolygott ram. Volt tobbszor is, ez utan kicsit hosszabban nezett mikozben mosolyott, gondolom lathatta hogy teljesen zavarban vagyok ettol. Meg amikor vele szembe mentem akkor is mosolygott, vagy csak megnezte a mellem.

De amugy alig ismerjuk egymast.


2021. jún. 25. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
sztem igen.én tanár helyébe dugnálak.
2021. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

ma már kérdezted


szétkúrnánk annyian itt a gyakorin hogy ne kellesd magad, írj privátot és helyreteszünk


30 F

2021. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

A tanár úrnak tetszik a látvány, bár valamiért nem hajlandó átlépni azt a bizonyos határt. Te viszont kissé beteges vagy ezzel a rajongásoddal. Ha a kordbeliekkel kezdesz, már lenne valakid.

Ettől még persze rajonghatsz a tanárbácsi iránt.

2021. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
3, Valamiért? Mondjuk azért, mert tanárként hatalmi pozicióban 18. életévét be nem töltött diákot megdugni bűncselekmény és 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.
2021. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Ezen most jót röhögtem #4... ezt mondd azoknak a tanároknak, akik nem olyan visszafogottak, mint a kérdező szemezős tanára.
2021. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Legyszi ne ezen vitazzatok:) Amugy betoltottem mar 18-at.
2021. jún. 25. 22:12
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Akkor a választ igazából csak az érintett fél tudná megválaszolni. Normális esetben egy 18+ -os csajra boldogan rárepülne egy heteró férfiember, az egyetlen gátló tényező egy másik nő lehet, vagy a heteró férfi, mégsem heteró...
2021. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Akkor is etikai vétség és simán kirúghatják, ha kiderül.
2021. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Mondd csak 8-as, azért a karót néha kihúzod a seggedből? Nevetséges ahogy itt etikai vétségről beszélsz :D Kérdező neked sok sikert a szemezéshez!
2021. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Félreérted. Nekem aztán mindegy. Tőlem rommá is qrhatják a kérdezőt, de azért ez általában egy érv szokott lenni a mérleg serpenyőjében, hogy elvesztheti az állását. A kérdés pedig az volt hogy: "Szerinted le akarna ilyen szituban fekudni egy ferfi tanar egy diakkal?"

Én úgy gondolom, hogy valószinüleg nem, és emiatt nem.

2021. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!