Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak mi a tapasztalata a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak mi a tapasztalata a rocker csajokkal a szexben?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön a csajszi,pár évvel fiatalabb nálam,én már nagykorú vagyok de ő még csak 9.-es.

Már nekem is bejött egy ideje csak nem mertem kezdeményezni,így ő kezdeményezett és nyomult rám ami nagyon tetszett és hamar össze is jöttünk ami a szexet illeti.

Neki volt már egy fiúja előttem,nekem az első csaj akivel minden volt így kicsit hátrányban érzem ezért magam,főleg hogy idősebb vagyok nála de remélem ez nem zavarja őt.

Mert nekem nagyon jó vele és nagyon kis cuki,szép csaj.

Haverok közt van olyan aki szerint igénytelen,ápolatlan a rocker csajok többsége,de ő egyáltalán nem ilyen,nagyon igényes lány,borotválja is magát stb,akkor ő ritka kivétel lenne?

Érdekelne hogy más rocker csajokkal is ilyen jó a szex vagy ő ritka kivétel lenne?


2021. jún. 26. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaid hülyék.
2021. jún. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A többségük valóban:D

Vagy csak féltékenyek a csajszi miatt..

2021. jún. 26. 00:39
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Én eggyel voltam. Ő eszméletlen jó volt. És öt perc telt el aközött hogy először megláttuk egymást és a farkam a szájában vsn (és utána megdugom), Bár nem volt a top 10 legapoltabb nőm az életemben.
2021. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert nem a mainstream szarokat hallgatják miért kell róluk azt feltételezni hogy igénytelenek és ápolatlanok? Undorítóak ezek a sztereotípiák és ezt nem csak azért mondom mert én is rocker vagyok. Nem kéne egy-két ember miatt egy egész szubkultúrát tévesen megítélni.
2021. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem egy nyomulósat, bár ő már 30 feletti volt.
2021. jún. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne általánosíts, csak élvezd ki a helyzetet.
2021. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azért gondolják így, mert néhány csaj öltözködése nem kifejezetten nőies.

(persze van a necc harisnya, szoknya stílus is, tény)

És egyszerűen azért, mert nem csupa színes cuccban jár, sokak már igénytelennek tartják őket.

Alaptalanul.

2021. jún. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát. a bakancsos szegecses az biztos büdös, de ennek a műfajnak is van többféle változata ahogy lehet valaki igényes, és igénytelen is. de ez kb olyan szintű sztereotipia mintha azt állítanád hogy bárki aki egyszer is volt diszkóban az masszív drogos..
2021. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!