Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívhatnám el a lányt a...

Hogyan hívhatnám el a lányt a koncertre?

Figyelt kérdés

Van egy lány suliban, már tavaly év fele óta tetszik, eddig nem sokat cselekedtem, és az is a baj, hogy kevés olyan alkalom van, hogy látom egyáltalán, csak kb. az órák után ebédlőben. Szóval, az lenne a kérdésem, hogy gondoltam szóban megpróbálom majd, de ehhez nem igazán van tapasztalatom, hogy ez hogyan zajlik stb... Esetleg ahhoz is kérnék tanácsot, hogy hogyan/miként cselekedjek visszautasításkor. A csaj amúgy Rockernek tűnik, Bullet for my Valentine-s pólóban már láttam egy párszor, elvileg Slipknot-ot is hallgat, de nem vagyok biztos benne. De a bátyja az 100%-ig rocker, mivel Ő is ebbe a suliba jár, csak 1 osztállyal feljebb nálam. A csaj meg egy osztállyal alattam van. Szóval olyan csendes nyugodt, átlagos, helyes, szemüveges lány, csak egy kis jellemzésként ha számít.

A haverom akart elmenni eredetileg, és Ő ajánlotta amúgy hívjam meg a koncertre, mert Ő már egy ideje tudja, hogy nekem bejön a csaj, és mivel a csaj is Rockot hallgat elvileg, lehetséges hogy van esélyem.

Szóval tanácsokat szeretnék, hogy hogyan közelítsem meg ez ügyben, vagy talán nem is ezzel kéne rögtön kezdeni, (bár a koncert az elég közel van), vagy hogy miket lehetne mondani ha megszólítom stb...

Köszi előre a segítőkész válaszokat!



2014. szept. 3. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak kérdezd meg.elég rossz ízlésed van amúgy is.
2014. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a zene érdekel, hogy mit szeret, ha arra érted. Engem a lány érdekel, azt hittem egyértelmű. És ha a "rocker csaj"-on akadtál ki, akkor rosszul vetíted ki magad elé, mert nem olyan.
2014. szept. 3. 22:14
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ha számít, 16/F
2014. szept. 3. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a koncert egy kicsit sok. Előszőr beszélgess szimplán vele. Beszélgess arról, hogy miket hallgat, miért? Majd, ha már kicsit összemelegedtetek, akkor felhozhatod a koncertet, mint első randi. Szerintem így tökéletes és tuti siker. :)

Már tudsz róla jópár dolgot, úgyhogy nem lessz nehéz az ismerkedés. :)

2014. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#1, ment a piros kéz.

Ezt nézd meg!

[link]

2014. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Így: Szia! Eljössz koncertre?
2014. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokat várok, mint lásd #1; #6. Továbbra is köszönöm, ha még érkezik értelmes válasz!
2014. szept. 3. 22:58
 8/11 anonim válasza:
megkérdezed, eljün-e veled a koncertre
2014. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Annyit mindenképp érdemes tudnod, hogy a csajok nem gondolatolvasók. Ha szeretnél valamit tőle, akkor bökd ki, különben soha nem derül ki számára, hogy mit akarsz - különösen úgy, hogy évente esetleg lát téged kétszer a folyosón.
2014. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem koncertre hívnám el, talán hova lehetne máshová elhívni például? köszi ha tudtok ötleteket adni.
2014. szept. 4. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!