Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valóban ez áll a feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban ez áll a feleségem döntése mellett, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk házasok, engem meg izgat a cuckold.

Elmondtam neki, ő nemet mondott, de kihangsúlyozta, hogy később azért lehet benne lesz, nem örökre szól.Aztán így teltek el az évek, majd eljutottunk oda, hogy benne lett volna, hogy elmenjünk swinger klubba.A Covid miatt ugye nem voltak ilyen bulik, szal most jött el a mi időnk.


Most elvileg lassan mehetnénk, de meggondolta magát.

Kérdezgettem, de csak kerülte a témát.

Aztán végül én kérdeztem rá, hogy:

Most attól fél, hogy elveszíti a fejét (szoktunk fantáziálni, a gangbang is bejövős neki elméletben)?

Vagy esetleg, hogy én lépek le egy nővel (tehát amíg ő hancúrozik, én is kedvet kapok egy nőhöz)?


Mindkettőre azt válaszolta, hogy igen.

Az első része nem zavar, de a második igen.

Mit gondoltok, hogy lehetne benne feloldani ezeket a dolgokat?


2021. jún. 28. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne lépj le nővel
2021. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne dugd meg, ne elégítsd ki, akkor jobban ráfanyalodik majd másra.
2021. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok lelépni nővel.

Akkor nincs megalázás.

2021. jún. 28. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Looool. Ő kefélhet mással de ha te is akkor megsértődik, az komoly.. :D
2021. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó.

Ő úgy van alapjáraton vele, hogy inkább kihagyja, ha én is nőzök.

De mivel izgat engem is, hogy ő pasizzon, így úgy van vele, miért ne?

2021. jún. 28. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj szerintem erre nagyon egyszerű a megoldás. Mindent előre le kell tisztázni, ez amúgyis alap ilyenkor. Mondd meg neki, hogy első alkalommal csak elmentek nézelődni, úgyis annyira izgalmas lesz, annyira más lesz az egész, lehet feszengeni is fogtok vagy izgulni stb. Sokan csinálják azt, hogy elsőre csak körbenéznek, beszélgetnek és max egymással szexelnek egyet (vagy privátban vagy úgy, hogy mások nézik őket). Szerintem ez megnyugtató lesz neki, érezni fogja, hogy nincs semmi kötelezettség, elvárás, így könnyebb nekiindulni. Ha ez megvan és jól érzi magát, esetleg megismertek egy szimpatikus párt/pasit, lehet hogy ott helyben már megjön a kedve máshoz is (de ha nem, véletlenül se erőltesd!).

Ha téged amúgyis a cuckold izgat, akkor miért ne lehetne az, hogy ő szexel mással, te meg nem lépsz le közben? Pont az a lényege ennek, hogy te nézed, nem?

Azt is felajánlhatod neki, hogy elsőre te nem leszel más nővel, de ő szexelhet vagy beszállhat gangbangbe (ha valóban izgatja). Te meg nézed vagy szintén részt veszel (gangbang vagy 2pasis 3asban). Így úgymond kap egy kis gáláns előnyt tőled, nem kell azon izgulnia, hogy te elmész másokkal. Nektek ez win win-nek tűnik, mivel 1) célod, hogy eljussatok odáig, hogy lementek swingerbe 2) téged a cuckold izgat, szóval te is megkaphatnád, amit szeretnél

Lényeg, hogy ne erőltess semmit és a párod is érezze ezt, semmi se történjen megbeszélés nélkül, nem lép le senki senkivel csak úgy és BÁRMIKOR nemet lehet mondani, te is és ő is akár a dugás közepén is mondhatja, hogy elég és akkor mindenki leáll. Ha ezeket tudatosítod benne, akkor szerintem megnyugszik egy kicsit és eljuttok a klubba:)

N

2021. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz.:D
2021. jún. 28. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem értelmesen és oszintén beszéljétek meg. Nyugtasd meg, hogy ha lementek, és esetleg ténylegesen el is veszétené a fejét, és ott dugna elotted egy, vagy esetleg 2 pasival, fuggetlenul attol hogy te beszállsz az sexbe vagy nem, hogy neked ebbol nem lenne semmi bajod, és hogy igazábol csak a fantáziádat élnéd ki. Úgy hogy ebbol a dologbol nem lehet baj. A másodikra pedig nyugtasd meg, hogy akkor te simán nem fogsz nozni ott, nem lesz semmi sex, semmi szopás másokkal, csak akkor szeretnéd végig nézni, ahogy megdugják, vagy esetleg kiverni rá a farkadat. Vagy valami más verziot. HOgy miután ot megdugták, akkor esetleg utána szopjon le téged, hogy te is kielégulj. Vagy valami hasonlo otlettel állj elo neki. Szerintem ilyn feltételek mellett bele fog menni, foleg ha azért ot is vonzza ez a dolog. Utána ha már lent lesztek a swingerben egyszer, utána már konnyebb lesz ujra lemenni, és kesobb esetleg egy párcserét, vagy neked is egy not bevállalni. Elsodleges célnak ez a felállás megfelel szerintem.

Csak add a tudtára, hogy téged épp hogy még izgatna is, ha ott kiengedné a magában rejlo állatot ;)

2021. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván a részletek ott fognak kiderülni, először is a döntést kéne meghoznia hogy szeretné-e vagy nem.
2021. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erényöv rád amíg ő szexel.
2021. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!