Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért ítélik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ítélik el ennyire ezért a nőket? Valóban ri***cos viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem a Feleségek luxuskivitelben c. sorozatot, amiben van több olyan rész is, hogy a sorozatban szereplő nők "kiéhezett bakfisként" (ezt a kifejezést egy blogon olvastam) méregetik a pasikat, illetve mondják több pasasra is, hogy milyen jól néz ki, illetve az egyikük elkezd flörtölni egy hajóskapitánnyal. Ez utóbbi egyébként akkor pont szingli. Na és több helyen is láttam, hogy írták, hogy ezek milyen ri***osan viselkedtek meg hogy mit képzelnek magukról meg hogy ez milyen hülyeség.


Alapból nem szimpik nekem ezek a csajok, de ezen azért elgondolkodtam, hogy ezért miért számítanak "prostituáltnak"? Tudtommal a férfiak is nézik a nőket, nős férfiak is, sőt, 0-24-ben folyamatosan méregetik őket, a mellüket a feneküket, még osztályozzák is őket, és az összes nőnek azonnal a mellét nézik meg vagy talán a fenekét. Sőt, alkalomadtán még meg is dugnak egy csomó nőt, még akkor is, ha van feleségük. De már ha egy nő kijelenti egy férfiról, hogy helyes vagy jóképű, attól már mindjárt r***nc lesz? Vagy ha megnézi a fenekét, vagy hogy mennyire izmos, és azt is beszámítja a pasas vonzóságába?


Miért? Nem nézhetjük meg maguknak a pasikat, nekünk meg van tiltva, be kell kötni a szemeinket, és csak és kizárólag belső tulajdonságok alapján választani, amikor a férfiak úgyis 90%-ban a nő külsejét nézik?


Bocs, ha egy kicsit felháborodott femináci benyomását keltettem :D De ezen egy kicsit kiakadtam mostanában. Na mindegy :D Előrebocsátom, nem gyűlölöm a férfiakat, sőt. Csak kicsit idegesít ez a kettős mérce. Ha a sorozat ötvenes, gazdag sugar daddy pasasokról szólna, és mondjuk az lenne benne, hogy naponta 5 prostituáltat dugnak meg, az sem zavarna senkit, de így, hogy nőkről szól, egy kis "jópasi"-zásra is kiakadnak és háborognak, hogy micsoda dolog ez.



2017. nov. 8. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mind a két viselkedés elítélendő - de divatos.
2017. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Fáradt vagyok már elolvasni.Dehogy baj akkor baj amikor leülsz meginni egy pohár jó bort egy régi liblingeddel és benyögi hogy volt 220"partnere",aztán később rájössz volt az kicsit több is,de jó hogy nem nemzettél neki semmit.
2017. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

Már bocs, de a nagy feminista világuralomban mi férfiak állandóan megvagyunk stigmázva pont az általad említett jelzőkkel és általánisítással. Minden férfi disznó, mindenki a farka után megy, mindenki a cs..öcsöket és a segget bámulja, mindenki dugni akar fűvel fával.


Mellesleg ha ránézek egy nőre manapság az már zaklatás. Ha buliban, fesztiválon odamegyek még csak csak, bár a legguszustalanabb elzavarásokat éltünk/élünk át rendszeresen (nőként mikor koptattak le?), de már lassan az is zaklatás és #metoo ha meghívnék egy lányt egy italra...

És akkor az utcáról ne is beszéljünk, az útbaigazítás kérés, kávézó keresés már perverz zaklatás, és jön a "van barátom". Egyébként én hálisten csak egyszer kaptam ezt mikor kedvesen kinyitottam előtte az ajtót és felengedtem a buszra. A kedvesség nőkkel = zaklatás.


Szóval a lényeg, ugyan úgy kapjuk a barom idióta általánosításokat, lassan már megszólalni se merünk, nem hogy ciciket nézni, mert jön a munkahelyi szexuális zaklatás per.


Ne aggódj, ki lett egyenlítve a számla...talán túlságosan is.

2017. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként röviden a válasz erre innen ered. Alapból jelenleg olyan társadalomban élünk, ahol a kedves, csinos, okos nőkért kegyetlen harc folyik. Akár 10-20 férfi is kezdeményezhet folyamatosan az ilyen nőknél, mert ritkák 25 felett, akik nem foglaltak, házasak. Szóval a férfiak kezdeményeznek, küzdenek a kegyeitekért, és viselik el 10-ből 9-szer a legkegyetlenebb megalázó lekoptatást.

A (vonzó) nők ezzel szemben csak mosolyognak, csinos ruhákba öltöznek, és válogathatnak tucatjával a lovagok között. Tinderen is egy jó nőre 100 pasi jut.


Akkor hol az igazság? Igen, egy férfi aki kezdeményez, hódít, viseli a megalázást, időt nem kímélve próbálkozik...az megbecsült és belevaló.

Ha egy nő teszi ezt, az visszatetszést keltő pont emiatt. Bár senki nem mondta, hogy nem "pasizhat" vagy nyomulhat egy nő, de amilyen gusztustalan undorító módon teszik a sorozatban, az a visszataszító.

...és még a "vadászösztönt" is elveszik a könnyűvérű nőcskék és ha csak szexre vágynak úgy is megcsinálja őket N+1 pasi. Ebben mi a tiszteletreméltó?


Akkor nézd meg, egy csúnyácskább, vagy akár átlag hapsinak mennyit kell küzdenie akár egy egyéjszakásért... na az a művészet.

2017. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3, 4: értem, gonosz nők meg minden. De nem erről szólt a kérdés.

Egyébként meg a nők nem akarhatják a szexet csak úgy? A férfiaknak lehetnek csak szexuális vágyaik? És amiről a kérdés szólt: ha a nők megnéznek egy pasit, és külsőre vonzónak találják, az már bűn és elítélendő?

2017. nov. 8. 22:44
 6/18 A kérdező kommentje:
2: értem, szóval a sok partner a gáz. Nyilván az, hogy Hugh Hefner életében több mint 1000 nővel feküdt le, az teljesen rendben van, sőt, gratula neki! Tényleg! Meg a Lemmy, az meg több mint 5000 nővel dugott. Full normális. Egyáltalán nem baj. Persze. A nők meg max 5 pasival fekhetnek le életükben, azután már prostituáltnak számítanak, és nyilván szabadon meg is lehet őket erőszakolni, hiszen ők akarták.
2017. nov. 8. 22:48
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 Neeem,csak mondta hogy most már lennék a feleségeeed.Hát most már nem.
2017. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amelyik pasikkal feküdt le ő tudja,amelyik férfiakkal abban van annyi legalább,hogy tartja a száját.
2017. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azt mondom hogy a férfiak manapság ugyan úgy kivannak téve az általánosításnak és megbélyegzésnek mint a nők.


Egyenlőség lett ebben is.


Már rég nem igaz amiről a kérdés szól. Pontosan ugyan annyian ribizlizik le ezeket a nőket, ahány nő leszexistázza a férfiakat általánosítva. Ugyan annyi kárt szenved mindkét oldal... ez egy kötélhúzás.

2017. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, ettől miért lesz valaki r**anc. Én is megnézek pasikat, hűséget fogadtam, nem vakságot :D ettől még nem csalom meg a párom, soha nem lennék rá képes
2017. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!