Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szexelnétek ronda nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szexelnétek ronda nővel?

Figyelt kérdés
Pénzért vagy sajnálatból? Fizikailag szerintetek képesek lennétek rá? Hogy állítanátok fel a szerszámot?
2021. jún. 28. 14:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Relatív a csúnyaság. Az sem mindegy, ápolt,vagy ápolatlan,csinos, vagy sem.
2021. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mondjuk tiszta, ápolt, nincs genetikai rendellenessége, nincs betegesen elhízva, simán csak ronda és szexuálisan taszító.
2021. jún. 28. 14:45
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Tehát veled?
2021. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
2, elméleti kérdés.
2021. jún. 28. 14:49
 5/40 anonim ***** válasza:
Ha szexuálisan nem taszító, akkor igen.
2021. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, oké, rendben. Amúgy nincs ronda nő, csak kevés alkohol

(bár pont a napokban láttam egy példát ennek az ellenkezőjére, többet ittam és csak rondább lett :O )

Hogy a kérdésedre válaszoljak: max akkor, ha

-Van olyan belső tulajdonsága, amivel megfog (pozitív kisugárzás, jó humorérzék)

-Vagy ha iszap részegre iszom magam :D

2021. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok rossz pasi, és az ágyban is elég odaadó vagyok. Szexelnék vele szívesen. A felállításról annyit, hogy a kicsi kezével rámarkol a hölgy, játszik vele, és meg van oldva.

Illetve van egy trükköm is, amit bevethetek ha nagyon úgy van.


Nekem a kedvesség nagyon vonzó. Kicsit intellektuálisabb vagyok az átlagnál. Egy őszinte mosollyal és egy meleg öleléssel szerintem már állna is, pedig nem vagyok kanos kismajom. Elmúltam már harminc, tíznél is több lánnyal voltam.

Elégedettek voltak velem.



Voltak köztük nagyon népszerűek, és kevésbé vonzó külsejűek is. Az, hogy mennyire szép a nő, nem határozza meg azt, hogy milyen jó vele a szex.

2021. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire "rossz nő"
2021. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: sajnálatból senkivel nem szexelnék. Pénzét talán, de szimpátiából szoktam szexelni (vagy amikor volt párom, akkor szerelemből tettem nyilván)
2021. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h perverz vagyok, de simán igen. Legyen jó illata, tiszták legyenek a körmei, és ha izgatom, legyen nedves a puncija.


Persze azért ne legyen 50 éves!


De kérdező, mutasd meg milyen csajról van szó, aztán megmondom volt-e tőle erekcióm. Szánalomból, vagy 'jobb híján' ne szexelj vele!

2021. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!