Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem mondunk olyat, hogy ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondunk olyat, hogy ezt a pózt nagyon szeretem, csináljuk így?

Figyelt kérdés

Mármint ha a mostani párommal még sose csináltam egy pózt, viszont az előző párommal imádtam. Örülnék, ha csinálnánk, csak nem tudom, hogy vezessem fel. Ha csak annyit mondok, hogy próbáljuk ki, akkor kicsit úgy érzem, mintha eltitkolnék előle valamit. Ha pedig mondom, hogy mással szerettem, félek, hogy úgy érzi elvárások elé állítom és hogy össze akarom hasonlítani az exemmel.

Ugye csak túlgondolom.


2021. jún. 30. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak túlgondolod.


Mond neki hogy te szereted így csinálni, nem hiszem hogy ezen bárki is kiakadna.

2021. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán mondd neki hogy mit szólna ha most ez lenne
2021. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira különleges póz? Mert ha nem, csak simán mond neki hogy te úgy is szeretnéd
2021. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt eléggé túlgondolod. Nem értem miért kell ebből ügyet csinálni, szex közben irányítsd az adott pózba, vagy egyszerűen mondd ki, hogy most ebben a pózban szeretnéd. Ha már szexeltek, beszéljétek is róla bátran.
2021. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondj olyanokat, hogy az exeddel vagy másokkal hogy szeretted csinálni, az nem szerencsés megfogalmazás. Csak szimplán mondd azt, hogy szeretnéd így és így csinálni

N

2021. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!