Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak ha a pasimnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasimnak óriási és még nem jó nekem? Hozzá fogok tudni szokni idővel? Ha minden nap csináljuk attól nem lehet bajom?

Figyelt kérdés

Sokáig várt rám igazából óvatos és gyengéd de hatalmas mérete van, persze megértem őt mert az orál örökké nem lehet elég számára és már én is nagyon szerettem volna lefeküdni vele kívántam már hogy magamban érezhessem végre, persze tudtam hogy az első pár alkalom biztos kellemetlen lesz, arra azonban nem számítottam, hogy a tizedik alkalom után is még ilyen kellemetlenül fog feszíteni.

Sokáig izgat és ujjaz is behatolás előtt, és tényleg nem félek vagy nem vagyok görcsös, szóval semmi ilyesmi nincs bennem, pedig már tudom, hogy nagyon nagy neki és emiatt tudom, hogy kellemetlen lesz az eleje de még mindig ugyanúgy kívánom mint a legelsőnél:) Persze nem a fájdalmat hanem azt, hogy végre érezhessem ahogy kitölt és ahogy uralkodik felettem ahogy magáévá tesz:) Tényleg odavagyok érte és mindig várom az újabb alkalmat hogy végre szexelhessünk.


Azonban egy kicsit aggódom, hogy mindig fájni fog az eleje, akármennyit is fogjuk csinálni?

Más is volt így az első alkalmakkor? Ha igen akkor kb mennyi idő kellett, hogy kitágulj a partnered méretére?


Arra is gondoltam, hogy minden nap csinálnunk kellene és akkor hamarabb válna megszokottá a testem számára?:) Ha végre élvezném vele a kezdetektől fogva akkor az megérne egy kis szenvedést:) Nagyon szeretném látni rajta ahogy élvezi azt ahogy én is élvezem őt:) Szeretnék neki örömet okozni:)



2018. szept. 25. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Kisfarkú pasi vagy mi? :D
2018. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gyakori válasz szerint kb mikro vagy inkább nano péniszem van:D De a hivatalos mérések szerint átlagos, hosszban átlag alja, vastagságban átlag feletti. De azt nem tudom mire szeretnél a kérdéseddel célozni?
2018. szept. 25. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mekkora az a farok? Nem tudom mekkora lehet az a hatalmas. Az en baratomnak kb 18 hossz es olyan 5cm vastag. Szerintem ez is nagy meret, de en ot elvezem.


Ajanlom az Eros sikositot, Durexhez nem merheto, nagyon selymes. Ha ez sem segit, akkor semmi! :D

2018. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonymousreview60 ***** válasza:
39%

Nekem (38F/HET/kíváncsi. Fiúval nem voltam, nem is szeretnék. Szabad röhögni.) kb. 3 év alatt kb. havi egy alkalom anális önkielégítéssel sikerült eljutni a Rude-Boy prosztatamasszírozó mérettartomànyából a Real Rapture 6, 8, 9-en át a Real Rapture 10-ig (22 cm * 6 cm). Ez utóbbi túl nagy már, érdemi mozgatása nekem kellemetlen, a King Cock 9-et (kb. 19 cm * 5 cm) kedvelem emiatt.


Gyakoribb "edzéssel" alighanem gyorsabb eredményre lehet jutni. Esetleg érdemes egy nagyobb plugot ( [link] venni, és azt bennhagyni pàr percre, 5-10 percre. Az első kb. 5-10 alkalommal még nehezen ment be a plug, de utána egészen megszoktam, bele tudtam lazulni, és a plug kivétele után a RR10 behelyezése gond nélkül ment, és ma már nem is kell a KC9 előtt.


KC9 használata előtt mostanság már csak 10 percet lazítok a Fanny Hills felfújható pluggal, majd 2-5 percig izgatom magamat a kisebb dildókkal. Ezután vezetem be a King Cock 9-et.

2018. szept. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%

Ha a behatolás előtt 2-3 -szor elsütöd neki, (orál, manuál,) már talán nem lesz olyan hatalmas, és lágyabb is lesz picit!

Örülök hogy segíthettem!

2018. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
A síkosító valóban segíthet, és az írásodból úgy látom, nagyon szereted őt, ez sokat tud szintén segíteni, ha fejben dől el, kívánod e, hogy a nagy farka beléd hatoljon. Az én pasimnak 17 volt, az sem kicsi, de már egy kevés előjáték úgy felizgatott, hogy vágytam hogy szép lassan rakja be... :) és mindezt az okozta, hogy Ő volt az a személy, akinek 100%-ban oda tudtam adni magam, és ez jól esett. Aki csak kalandból csinálja, azt nem is értem emiatt, hogy hogy képes erre:D
2018. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!