Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan éli meg a nőiességet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan éli meg a nőiességet?

Figyelt kérdés

Csajok/hölgyek, sajnos eléggé magam alá kerültem a hónapok alatt és iránymutatásra volna szükségem a nőiesség megélésével kapcsolatban,most érzek újra erőt magamban a talpra állásra.

Ki hogyan csinálja, milyen tanácsokat tudnátok adni ezzel kapcsolatban?

Köszönöm szépen!

29/N



2021. júl. 1. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát rúzs semmiképp...de sok más igen
2021. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez amúgy mit jelent? :D Nő vagyok, de sose értettem.
2021. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megélni? Mármint elfogadni?

Én szeretek nő lenni. Nőiesen öltözni, sminkelni, kiélvezni a nőieséggel jéró előnyöket és szeretem, hogy így vonzom a kedvesemet.

Privit nem kérek.

2021. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Mi a gond kérdező?


33F

2021. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én öltözet és smink tekintetében egyáltalán nem. Mármint nem szeretem az abszolút nőies öltözetet, szoknya, ruha, magassarkú...de azért persze nem bő férfias ruhákban járok.

Inkább belsőleg. Határozott, irányító természetem mellett szeretek mégis a gyengébb nem lenni, aki mindezzel együtt a férfira támaszkodik, tőle várja a vezetést.

2021. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó mindenben nagyon "átlag alatti" vagyok, szóval nem öltözöm jól, nem sminkelek, nem jó a frizurám. Viszont a szavaimmal, a nevetésemmel, a viselkedésemmel, a mozdulataimmal vagyok nő.
2021. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
AZ a baj veled hogy egy értelmes kérdést nem tudsz leírni sem.
2021. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, mi a baj a kérdéssel? Szerintem semmi. Ez a felesleges rosszindulat, kötekedés elkeserítő.


Kérdező, megértelek, nem mindig olyan könnyű szerintem se nőiesnek érezni magunkat. A külső is nagyban meghatározza a dolgokat, hogy mennyire könnyű nőnek érezni magunkat. Nekem amiatt volt néha problémám, mert "nagyobb" vagyok mint az átlag nők, és sportosabb alkat, és még a hangom is viszonylag mély. Neked pontosan mi a problémád? Külső és/vagy belső?


Nekem egyrészt a tánc segített, másrészt egyszerűen tudatosítani kell magadban hogy nő vagy, és ezt egyfajta előnynek,pozitívumnak tekinteni, jó dologként megélni.

Ha gondolod írj neken nyugidtan :)

2021. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!