Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól látom az öltözőben, hogya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom az öltözőben, hogya fanszőrzet visszajött a divatba a férfiaknál a csupasszal szemben? Mièrt?

Figyelt kérdés
22F
2021. júl. 2. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hogy miért azt nem tudom, de már 1-2 éve alig látok teljesen csupaszt én is... nudizáskor és öltözőben egyaránt.
2021. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert mondjuk ha szingli vagy felesleges leborotválni
2021. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
fuu de heteroszexuális ez a kérdés.
2021. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Divat ide vagy oda, nekem sose volt borotválva! Én max rövidebbre vágtam ollóval, hogy szopásnál ne lógjon a lány szájába a szőr!
2021. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk!

Mi pont nem vagyunk az öltöződben!

2021. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

mert felnőtt emberen szőr van.

nekem sosem volt borotválva, sőt nyírva sem.

2021. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most magamon jobban tetszik a rövid.
2021. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

De most komolyan vagy egy szoros pasi es pont a farka korul kopasz ? Milyen nevetseges mar?

Es igen orulok mert ez aeztelen csiga sivat borzalmas. Mintha kisfiukkal es kislanyokkal lenne tele minden.

A szor noies es ferfias jelzi h erett felnott ember vagy.

2021. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom de én csak örülök ennek:D tényleg nagyon idiótán néz ki, mikor egy pasi mindenhol szőrös, csak ott csupasz:D nem is férfias. Úgyhogy hajrá, tetszik ez az új divat:D

N

2021. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert miért ne? Amúgy én is örülök neki, pár éve még én is géppel levágtam párszor csupaszra, de 3 nap múlva úgyis megint szőrös volt. Mostmár hagyok rendes fazont, és nem nyírogatom hetente, akkor sem, ha éppen van szex. 25f
2021. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!