Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a rosszlányokon kiköthetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rosszlányokon kiköthetik a lányok hogy nem fogadnak romákat, akkor a keresőben miért nincs olyan szűkítési lehetőség hogy "nem cigány"?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Mert az rasszizmus lenne az oldal üzemeltetőitől.
2021. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Közben a hirdetők 90%-a kisebbségi...

Nehogy azt hidd amúgy hogy nem fogadják őket, ezt csak azért írják ki hogy a szerencsétlen magyar elhiggye hogy nem egy üszkös útszélihez megy.


Vagy azért mert csak lehúzás van és tudják hogy cigány simán nekiáll balhézni 20 ezer forintért

2021. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem fogják bejelölgetni hogy cigányok akik pl félcigányok, már csak azért sem mert akkor kevesebb lenne a kuncsaft
2021. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szinte mindegyik cigánylány, még az is aki nem néz ki elsőre annak. De akinek van értékelése nyugodtan hívhatod és idővel kitapasztalod hogy sok olyan lányt is hívhatsz akinek egyáltalán nincs. Én voltam már több cigánylánynál és sose volt gond. Egy jóideje nem voltam senkinél és most megint szükségem van rájuk, van is egy kiszemeltem éppen. Lehet a jövőhéten felkeresem.
2021. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!