Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyire elképesztő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire elképesztő puncihiány Bpn., hogy egy átlagos fiatal prostituált 1 órás tarifája nettó 30 ezer forint?

Figyelt kérdés

haver pár napos tapasztalata...elképesztő.


a prosti bevállal napi 3 srácot, 90k, 20 munkanappal, 1,8m forint.


lányok, miért nem mentek prostinak Bpre?


2021. júl. 3. 14:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Tudnád, hogy egy férfi prosti mennyit keres. És csak hagyni kell, hogy teljesen kihasználják a tested, seggbe dugjanak, szopassanak, stb. Szóval a kérdésem már csak annyi, hogy te miért nem mész férfi prostinak? Na ugyan azért nem megyünk mi nők se.
2021. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmam sincs mi a helyzet, de nekem még soha nem kellett fizetnem szexért. Illetve az egóm nem is engedné. Akkor már inkább nekem fizessenek (egészséges, reproduktív korban lévő, nem tapló nők )
2021. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem megyek prostinak? Mert nincs hozzá gusztusom, sem gyomrom, nem tudok érzelmek nélkül szexelni, nem lenne hozzá lelkivilágom és nem vagyok megszorulva anyagilag.
2021. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Nincs hiány, csak Budapest egy jómódú város, ahol ennyit ki tudnak csengetni az emberek.
2021. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

NINCS puncihiány!!!

Csak megpróbálják kihasználni azt a lúzerpasi közeget akiknek annyira mindegy már hogy bármi pénzt megadnak hogy pinát láthassanak egy percre.

A baj ottvan hogy ezek a lúzerek hagynak létjogosultságot az ilyen pofátlan árazásnak.

ha kivétel nélkül minden pali az ilyen ár bemondására felröhögne és kinyomná a telót, akkor hamar észbekapnának.

De mivel minden napra jut egy lúzer.. így marad. sőt feszegetik hogy meddig mehetnek ezzel el..

2021. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
És ti férfiak miért nem mentek férfi prostinak? Jó nagy kereslet van férfi szájakra, segglukakra. És jól meg is fizetik. Miért kell mindig a nőket lenézni, tárgynak tekinteni?
2021. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%
Minden drágul, évekkel ezelőtt is 20körül volt, a 30 manapság nem is sok
2021. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

én rostiként dolgoztam 2 évig

mmmm szerintem a 30e óradíj nagyon ritka

azok a lányok kérnek ennyit, akiket a főoldalon látsz az év 365 napjában prémium hirdetésben

ők rengeteg telefont kapnak, főoldalon vannak, tehát látja naponta 2-3 ezer férfi, és gondolom akad 2, de lehet inkább 3 vendég is naponta akinek ez a 30e oké


bár akad 40 is pl. kiplasztikázott, kiedzett milf-ek és szende 18 éves "szüzek"


én 20-at kértem, és napi kb. 10 telefonhívást kaptam, amiből 2 max 3 mondta hogy oké neki


aztán visszajárós vendégemnek mondtam, hogy mostantól 30 és többet nem is jött... direkt mondtam neki ezt az összeget, mert utáltam vele lenni

2021. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%
bruttó 30 vagy bruttó akármennyi lenne az oké. áfát, gondolom, nem fizet a többség. Logikus, ne az adózzon, aki 1 óra alatt 30-at keres meg, hanem az, aki 1 óra alatt pár ezret. Csupa logika.
2021. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
szik a 8-as őszintesége!! Amúgy kérdező, szerinted az a harminc mind a lánynál marad? Ugye nincs szükség védelemre mert ne gondold hogy akinek csak egy csöpp esze is van háló nélkül ugrik? Nem kell feltétlen arra gondolni hogy "elszedik" tőle a pénzt de hogy van akit riaszthat. A lakást szerinted ingyen bocsájtják a rendelkezésetekre? Ágynemű mint olyan csak úgy hullik az égből és tisztán? Óvszer, és tisztálkodó szerek is csak úgy teremtődnek? És te gondolkoztál már azon hogy hiába erős lelkileg valaki milyen nyomot hagy a szexmunka ezekben a lányokban? Aki normális és nem lehúzós és sajnos kevés ilyennel találkoztam Magyarországon tőlük egyetlen fillért sem sajnálok.
2021. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!