Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szerettek a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szerettek a legjobban a szexben? Orgazmus nem ér.

Figyelt kérdés
Ha gondoljátok írjatok kort is!

2021. júl. 3. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Imádom, ha látom a szeretett férfit elélvezni. Imádom ahogy misszionárius pózban felegyenesedik, látom az egész testét, majd ahogy kimelegszik beletúr a hajába és hátra simítja….. Ez a mozdulat annyira szexi, hogy 80 éves koromban sem fogom elfelejteni.
2021. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Még kiegészítem, hogy én is szeretem, ha nyalja a popsimat, de én is imádom az övét. A férfiak popsija szerintem érzékenyebb, hatalmasat élvez úgy, ha azzal is foglalkozok.
2021. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

8as, "Orgazmusom sosincs, ettől még a szexet imádom."


Miért nincs? Sosem volt?

2021. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

A sima aktustól nekem sem volt még soha orgazmusom. Nem mindenki képes ilyenre (klasszikus hüvelyi orgazmus)


:)

2021. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem aktus közben van de akkor az lehet hogy csak csikló orgazmus? Hogyan tudom ezt biztosra hogy mikor melyik van?
2021. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek nemhogy szex közben, de bármilyen más formába nem volt orgazmusa.

Vannak akik ügyesek és úgy megtanulják hogy szex közben is tudnak élvezni, meg vannak akik még maszti közben sem.

Bár biztos vannak olyanok is akik eleve úgy születnek meg hogy sehogy sem képesek rá, hiába gyakorolják.

2021. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szilvás. Szomi. :(
2021. júl. 4. 08:49
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
a spermát ahogy spriccel
2021. júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazás, aktus.
2021. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!