Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Mit szerettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mit szerettek a legjobban a szexben? Van olyan lány rajtam kívül aki csak orális szex miatt tud elélvezni? 21/L

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén nem tudom h mit szeretek benne.....meg egyszer se élveztem el....
2018. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az órált szeretem a legjobban, én is csak akkor tudok el élvezni.

23/l

2018. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én az orált egyáltalán nem szeretem. Kicsit sem élvezem.
2018. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én imádom a 69-et akár orgazmusig,adni és kapni az orált,és az se baj ha csak adom és nincs “viszonozva”. 35 F
2018. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Én is csak a nyalástól tudok elélvezni.

De sajnos azzal ellentétben amit itt mondanak a fiúk, a való életben egyik sem szeret nyalni. Húzzák a szájukat, muszáj viszonozni (amúgy is viszonoznám de amikor látom hogy csak azért csinálják hogy ők is kapjanak, az kiábrándító....) és nem csinálják túl hosszú ideig....10 perc után már minden bajuk van, elfáradtak, túl sok a nyál, túl sok a puncinedv, szőr ment a szájába, elfáradt a nyaka....Hisztis ripacsok.

2018. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Én imádok nyalni tényleg,keressetek 😉27F
2018. aug. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tanítottátok be a pasitokat, hogy nem tudnak rendesen nyalni?!


Nem az az alap, hogy az első pár alkalomnál mmegfigyeli az ember, hogy mit csinál a partnere majd tanácsokkal, technikákkal segíti, hogy jobban teljesítsen?

Nem születik mindenki kígyónyelvel, nekem pl még bevallottan tanulnom kell, de nagyon lelkes vagyok. A sors fintora, hogy olyan partnereket kapok aki kicsit vagy egyáltalán nem igényli az efféle élvezeteket...

2018. aug. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En meg ferfikent a szajbaelvezestol elvezek nagyobbat, ha lehet nyalas kozbe. Szerintem veled semmi gond.
2018. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nyalni én is szeretek F/22 szingli lány irhat bp-hez közel:)
2018. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

#5 Sajnos ilyenekkel hozott össze a sors.

Valóban léteznek olyan férfiak, akik szeretnek nyalni és még jól is csinálják, továbbá nem fintorognak ha szőrös puncival kerülnek nyelvközelbe.

Én ilyen vagyok, egyáltalán nem zavar ha szőrszálakat gyűjtök be a nyelvemmel.

A jó sok puncinedv meg még inkább lelkessé tesz, még intenzívebben nyalok.

Ne adjátok fel a reményt lányok, vannak még jól nyelvelő férfiak.

2018. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!