Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye ez csak fenyegetés? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez csak fenyegetés? Nem fajul tettlegeségig?

Figyelt kérdés
Kidobtam a szeretőmet, mert rajottem, hogy egy beteg ember. Talán a pszichopata jó rá a legjobb szó. Mellettem is szeretőt keresett csak nem talált. Mondtam akkor viszlát keressen nyugodtan. Azóta óránként írogat. Most pl alitolag berugott és öngyilkos akar lenni. Én most kicsit beparaztam, hogy tényleg berugott és idejön.. Nincs köztünk 1 km se. Egyebkent nem érdeke lebukni, mert akkor bukja 2 gyerekét aki a mindene. Mégis van bennem egy félelem, hogy idejonne bántani.
2021. júl. 3. 20:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Én semmire nem írok vissza.
2021. júl. 3. 20:30
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nemrég volt Szegeden vagy Debrecenben egy hasonló. Majd megnézem a híradóban mi lesz a vége.
2021. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha félsz, jelezd a rendőrségen.

Jobb ötletem nincs.

2021. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha fenyeget, menj a rendőrségre és kérj távoltartást. Ilyen esetben még SMS-eket sem küldözgethet.
2021. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%

A szerető X ideig jó volt, most meg teher. Akkor helyes, szexis, férfi, most pszichopata apuka.


A csaj nem volt ám paraszt, hogy családos ember kellett neki!


Nem kell a csaj alá adni a lovat. Ilyen a szeretői kapcsolatok vége. Mindig csúnya.


Zsák a foltját. A vége is kettőjük dolga, ahogy a b...ás is az volt.

2021. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Milyen érdekes hogy eddig izgi volt, most meg már pszichopata. Minek kefélsz házas emberekkel? Gondolom neked is van párod. Ne haragudj de megérdemled ezt a helyzetet, amibe kerültél. Karma:)

Mellesleg nyugodjál le az ilyenek nem bántanak. Hiaztizze ki magát, nehogy komolyan vedd az öngyilkosságot meg a többi marhaságot. Nárcisztikus bolond, csak manipulál. Ha meg kinyírja magát az nem a te bajod (pro tipp: véletlenül se írd neki, hogy 'na gyerünk akkor tedd meg ha ilyen bátor vagy' meg hasonló, még poénból se provokáld, mert ha megteszi akkor még simán elítélhetnek öngyilkosságban közreműködésért)

2021. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanulmány szerint minden tizedik ember pszihopata.
2021. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "öngyilkos leszek ha nem jössz vissza" dolog afféle utolsó szalmaszál, a lelkiismeretedre próbál hatni a zsarolással. Nem ítéllek el, láttam már ilyet a környezetemben, volt aki nem tanult és visszafogadta az illetőt.

Egy ideig jól viselkedett, aztán a szart is kiverte a nőből a következő alkalommal. Te dönthetsz okosan is. Végérvényesen zárd le az ügyet, és ezt határozottan közöld vele is( írd meg) Tedd kilátásba, hogy ha nem hagyja abba a fenyegetéseket, feljelented a rendőrségen. Majd végül tiltsd le minden platformról, és kerüld azokat a helyeket -főleg este- ahol összefuthatsz vele.

2021. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell minden hülyével ágyba menni...
2021. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, mi van a lovagoddal?
2021. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!