Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Milyen volt a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen volt a csaj akivel eddig a legrosszabb volt a szex?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy viselkedett az ágyban ami miatt rossz volt a szex?

2021. júl. 3. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyafogott
2021. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére soha nem volt ilyen.
2021. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kövér volt és ilyen "na, tudjuk le minél gyorsabban" hozzáállása volt (nem fizetős volt). Több szempontból is kiábrándító volt.
2021. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1 Miért?
2021. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Passzív. Krumplizsák. Nem szopott.
2021. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Telt nők csak fekszenek az ágyban mert mozogni sem bírnak, nem egy telt nőm volt. SOHA többé pufók ( gömbhal) nőt.
2021. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Önző és unalmas volt. Egész végig nyafogott hogy csak én dolgozzak, mert ő “túlságosan fáradt ehhez”.
2021. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Hanyatt feküdt szem becsuk láb szét.

(dolgozzál paraszt érzemés)

Beszélek hozzá szép vagy ilyenek

Ö csöndben szeretné.

Puszilgatom megsimogatom az oldalát erre Azt mondja na mi van mikor kezded.

Megkérdem akarod ezt te egyáltalán.

Válasz nem de muszáj mert pasit meg akarok.

Hamar vége lett.

2021. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak lovagolni akart rajtam. Túl gyorsan mozgott, hiába kértem hogy lassabban. Akkor jött azzal hogy neki így jó. Az oké csak nekem nem. Az óvszert nem viselte el, állítólag kiszárad tőle. Rendben, maradtunk a megszakításnál. Akkor meg az volt a baja hogy nem bírta az elélvező farok látványát. Végül nyalás után nem akart csókolózni velem mert rosszul volt a saját ízétől.

Szép nő volt. Kicsit molett, de engem ez nem érdekelt mert jól állt neki.

2021. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
A legrosszabb nem is a túlsúlyos, és nem is a nem annyira szép lányokkal volt a szex, hanem pont egy olyan csajjal, akivel hivatalosan is kapcsolatban voltunk, és nagyon szép lány, ráadásul mindent csinált (orál, pózok, stb). És mégis annyira nem találtuk meg a közös hangot, valahogy mindig volt egy feszkó közöttünk az ágyban. Semmi pozitív visszajelzést nem adott, pókerarc, sosem tudott elmenni, stb. Egy idő után már nem tudtam rá rendesen felizgulni, mindig lelankadtam, stb, elég kellemetlen volt. Pedig hozzá képest a legelső barátnőm messze nem volt olyan szép, kézzel sem tudta, hogy kell rendesen megfogni egy farkat, csak misszionáriusban engedte, mégis olyan jó volt az összhang közöttünk, hogy az a 2 perc is mindig csodás volt mert vele annyit bírtam :D
2021. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!