Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Milyen volt a csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen volt a csaj akivel eddig a legrosszabb volt a szex?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy viselkedett az ágyban ami miatt rossz volt a szex?

2021. júl. 3. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon tapasztalatlan fiatal vékony lánnyal, egyszerűen gáz volt ahogy mozgott, valahogy be is volt feszülve a teste, nem engedte el magát, szarul orálozott. Nagyon nem tudta mit csinál. Meg is mondtam neki hogy off

20F

2021. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesség igénye nélkül:

- csókolózás közben nyelvét nem használta

- kézzel eljutattam a csúcsra, majd anélkül, hogy velem egy kicsit is foglalkozott volna, ráült a farkamra és meglovagolt, minden szenvedély, bármi ügyesség, változatosság nélkül

- nuku orál - se adni, se kapni

- előjáték részemre dettó semmi

2021. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Dugtam a nőt és fehér túró körvonalazódott a ferfiassagomon, lankadni kezdett mikor észre vettem. Előjáték semmi, szopni nem tudott vagyis nem élveztem ahogy csinálta. Lovaglasnak nevezte azt hogy béke ült és dorgolodott rajta. Élvezhetetlen volt számomra. Soha többet nem voltunk már együtt. Említettem neki később a túrós dolgot hogy ezért nincs kedvem vele lenni és elszegyelte magát. Telt nő volt pont az esetem de jobb hogy vége lett egy alkalom után.
2021. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni is kellemetlen ezeket a sztorikat nem hogy átélni.
2021. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!