Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondanátok ilyenkor? Kije...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok ilyenkor? Kije vagy és mit terveztek csinálni?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást, neten megbeszéltünk egy találkozót hogy bejövünk-e egymásnak, találkozón mindkettőnknek oké. Utána áthív a csaj alkalmi szexre (neten ezért kerestük fel egymást), (szüleinél él ő is), mondta nincsenek otthon. Átmegyek, ha az egyik szülője ott van, mit mondjak neki ha kérdezi kije vagyok a lányának és miért vagyok itt, mit tervezünk csinálni?, mert ezek lesznek az első kérdései és ha hozzám jön át, akkor is válaszokat kell adnom (mindketten nagykorúak vagyunk és még tanulunk).

Ebből gyakorlatilag még semmi sincs, csak érdekel ha majd eljutok odáig.

Nincs tapasztalatom erről, de még egy kapcsolatról sem, de valahol el kell kezdeni, egy kapcsolatra még nem állok készen. 21F



2021. júl. 5. 00:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem azért nem volt még barátnőd, mert az ilyen egyszerű szociális helyzeteket sem tudod megoldani.

Két fiatal BÁRHOL megismerheti egymást. És ritkán fullad a bemutkozás kihallgatásba.

2021. júl. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túltolod a helyzetet. Nem fognak lámpával vallatni téged. Sok esetben a köszönésen kívül nem jut el máig a sztori. Egyébként meg megismerkedtetek egy tanulói projekten azt kész.

Nem kell ezt túlbonyolítani.

Én úgy dugtam meg a csajt a nappaliban, hogy tőlünk két méterre főzött egy konyhában az anyja. Kit érdekel mit gondol? Nem kapcsolatot akarsz vele...

2021. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Alap életképtelenség, bármi váratlan helyzet jön az életben akkor felcsapod a gyakorikérdéseket?

Az esetek 98%-ában annyi történne hogy bemész, "csóóótojom!" oszt vonulsz tovább. De egy köszönéshez is balfax vagy. :D

2021. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!