Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa vagy nornalis, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa vagy nornalis, ha a férfi az együttlét során élvezettel csavargatja a saját mellbimbóját?

Figyelt kérdés
Az enyémmel kevesebbet foglalkozott, így nem tudom, forditva belefér-e az általános szexualitásba. Tudom, hogy nekik is lehet erogen zóna, de ennyire?
2021. júl. 5. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Furcsa.
2021. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa
2021. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa. De végülis ha neki jólesik, téged meg nem zavar, akkor szerintem nincs gond.
2021. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,nem velem van baj. Volt mar tobb kapcsolatom, de ilyen furcsaságot még nem tapasztaltam. Nekem perverz dolognak tűnt.
2021. júl. 5. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőm kérdezte hogy csavargassa-e mert az előző barátja szerette.
2021. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Furcsa
2021. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, ha láttad, hogy ez neki erogén zónája, akkor miért nem foglalkoztál vele te?

És akkor ő foglalkozhatott volna a tiéddel.

2021. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsit furi, mert megkérhetne téged, szólhatna hogy izgasd neki mert az tetszik, izgatja. Mondjuk ha belegondolok néha én is szoktam szex közben markolászni a melleim és kicsit megszorítani a mellbimbóm, körkörösen simogatni azt is. Ez persze senkinek sem fura, mert nő vagyok:D szóval szegény férfiakat sem kéne emiatt bántani, ha nekik is jól esik az ilyesmi.

Ha téged zavar egy kicsit a látvány, akkor előzd meg;) csináld neki te többször, előjáték és szex közben is. Egyébként is a legtöbb pasinak erogén zóna a mellkas, neki ezek szerint különösen jól esik az izgatása:)

2021. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem az excsajom kezdte el ott szex közben finoman morzsolgatni, mert nem tudtam elélvezni. Úgy meg 1 perc alatt elsültem. Jelzem, addig nem is tudtam, hogy ez ilyen hatást vált ki belőlem, mert senki nem ért ott hozzám.

De ha belegondolok, volt olyan barátnőm, aki ha lovagolt rajtam, akkor fogdosnom kellett a mellbimbóit.

2021. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A barátNŐ az más, sőt teljesen természetes, ezen nincs mit magyarázni. De hogy egy férfi csavargassa, masztizza a mellbimbóját, nekem az nagyon férfiatlan. Igaz, manapság már ritka a férfias ferfi.
2021. júl. 5. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!