Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, szexkapcsolatról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, szexkapcsolatról prók és kontrák?

Figyelt kérdés
Mik az első gondolataitok, amikor meghalljátok a "szexkapcsolat" szót? Illetve kicsit jobban belegondolva az egész témába, amik a szexkapcsolat kifejezés alatt értendők, hogyan vélekedtek ezzel kapcsolatban, és melyikőtök írja úgy a véleményét, hogy tapasztalati úton jutott el erre a gondolkodásra, valamint kb. hány partnerrel folytatott viszony után vélekedtek így? Lehetőleg a jelenlegi életkorotokat is tüntessétek fel, hogy a korosztályból kifolyólag jobban lehessen következtetéseket levonni.

2021. júl. 6. 12:54
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, már volt szexkapcsolatban részem.
Nő vagyok, még nem volt szexkapcsolatban részem, de nyitott vagyok rá.
Nő vagyok, még nem volt szexkapcsolatban részem, de jelenleg el is zárkózom a témától.
Férfi vagyok, érdekel a téma, így szavaznék: már volt szexkapcsolatban részem.
Férfi vagyok, érdekel a téma, így szavaznék: még nem volt szexkapcsolatban részem, de nyitott vagyok rá.
Férfi vagyok, érdekel a téma, így szavaznék: még nem volt szexkapcsolatban részem, de jelenleg el is zárkózom a témától.
Troll vagyok, tehát mindenre IS szavaznék, ha tudnék, így ezzel a lehetőséggel mind a 6 előzőre IS szavaztam!
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy szexkapcsolat csak akkor működik teljesen szexkapcsolatként ha nincs komolyabb érzelem a másik fél felé egyik részről sem. Csak akkor találkoznak ha kiakarnak elégülni. Volt ilyen kapcsolatom és működött. N
2021. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Szintén mint az előttem szóló. N
2021. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Az én első gondolatom a szexkapcsolatról, hogy kb. mindenki fejében mást jelent.

Nekem pl. kb. mindent jelent, tehát közös programok, nagy beszélgetések, kirándulás, akár közös hobbi, közös főzőcskézés, csak épp össze nem költözés. Mint egy rendes kapcsolat, csak nem az.

De úgy látom, hogy mások fejében épp ellenkezőleg, csak szex és semmi más.

2021. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
#3. Mert ott van a nevében,hogy szex. Amire te gondolsz, az már szeretői viszony,vagy esetleg barátság extrákkal.
2021. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
A szexkapcsolatban csak szex van.Szexelünk egy jót,aztán mindenki megy a dolgára.
2021. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Kötelezettségek és érzelmek nélkül sok-sok szex. De idegennel nem tudok, sajnos ebben is bizalmatlan vagyok. Viszont pl a legjobb barátommal rendszeresen nyomunk szexmaratonokat uncsi hétvégéken.

24L

2021. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg van olyan 17-30 közötti Budapesti lány/nő aki szexkapcsolatot vagy alkalmit keres? Kérlek írjatok 🤗 F
2021. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

meh, ha nagyon kívánós vagyok és nincs kilátásom komoly kapcsolatra olyannal, aki valóban tetszene, néha belemegyek, de abszolút elvagyok nélküle.


az a gond, hogy bàr nem rossza hideg pizza sem (szex szeretet/szerelem nélkül) de azért egy igazi jóféle friss olasz pizzával össtehasonlíthatatlan

2021. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Az annak számít, ha mindig csak franciázunk a lánnyal?
2021. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, eddig minden csajjal akivel "szexkapcsolatom" volt, beszélgettem is, érdekelt is, kb. barátok voltunk. Akkor az nem is volt szexkapcsolat mert nem csak szexeltünk és viszlát?
2021. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!