Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az a célom férfiként, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a célom férfiként, hogy mindenképpen egy nekem tetsző hölgyet szeretnék magamnak, de nem tudom előre hogy kölcsönös -e a vonzalom, viszont szexkapcsolatot mindenképp akarok tőle, akkor mennyit illő ajánlani?

Figyelt kérdés

Most nyilvánvaló, erre lehet olyan válasz, hogy semennyit, meg se próbáljam. De most mégis, lehet éppen kellene egy jó nő, akinek én lehet nem kellek, bár jó képűnek mondanak, de nem én vagyok az esete, nekem viszont ő kell, akkor mivel álljak elő? Mi az az összeg, amit reális ítél és érdek-központúnak egy nő?

Szerintetek az működhetne, hogy megbeszélt időpontokban elmegyek érte és például havi 300 ezret adok neki heti x alkalomért?


2021. júl. 1. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a nőben tartás,csak vérig sérted azzal,hogy pénzt ajánlasz neki.
2021. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy olyan nőt szeretnél magadnak, aki tetszik neked...

... akkor keress egyet. Aztán udvarolj neki.


Mondjuk olyannal ne is kezdj, aki nem tetszik neked:D Ez elég értelmetlen lenne, nem is hiszem, hogy bárki csinálná XD

2021. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Heti x alkalomért?:D figyelj ha a nő eleve olyan, hogy elfogadna pénzt szexért, akkor nagyon max heti 1 alkalom férne bele ebbe az összegbe szerintem
2021. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!