Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfi - fiatal lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfi - fiatal lány közötti barátság extrákkal kapcsolat? Anyagiaktól mentesen is működhet? Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen, volt már ilyenben részem lányként
2021. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
És ez mitől barátság? Komolyan kérdezem, eskü nem értem.
2021. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nekem pl két évig volt ilyen.
2021. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%

Na megint egy pedofil kérdés.


Mi lenne, ha nem a tinédzserek közt keresgélne ez a sok fatökű?

2021. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4!!

Hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Javasolnám a Google használatát, hogy tisztában legyél a jelentésével annak, amit írsz!

2021. jún. 3. 14:26
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Hidd el, tudom, hogy mit jelent, nem kell kioktatni, de szerinted az teljesen normális dolog, hogy 16-18 éves lányokat akarnak felszedni az ilyen lúzerek, mint te? Az egy dolog, hogy testileg már szinte kész felnőtt, de ez nem azt jelenti, hogy akkor egyből rá is kell mászni... Undorító egy dolog ez.
2021. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon félre olvastál barátom! Hol látsz életkort a kérdésben? Vagy neked egy 25 éves lány már vénasszony? Elég szánalmas nézeteid vannak.
2021. jún. 3. 14:42
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Akkor meg rosszul írtad ki a kérdést.


Bizonyos életkor felett az embereket férfiaknak és nőknek nevezzük. Nyilván a kor az nincs kőbe vésve, de szerintem egy 25 éves nőnemű embert inkább nevezzünk már nőnek, mint lánynak.

2021. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Négy éve működik, anyagiak nélkül. Én 27 a partnerem pedig 38.

Én vagyok a nő.

2021. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

"16-18 éves lányokat akarnak felszedni az ilyen lúzerek, mint te? "

Már nem azért, de a válaszok teli vannak csajokkal. Nem értem miért lenne lúzer az, aki a tapasztalt férfira vágyó tiniket levadássza.

2021. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!