Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Nektek is tud ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Nektek is tud ilyen érzékeny lenni a melletek ilyen eseteknél? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy barátnőm, akivel már régóta együtt vagyunk, és már teljes mértékben megbízunk egymásban.


Neki is vannak speciálisabb igényei szex közben amiket szeretek kielégíteni, és ő is hálás hogy van ilyen pasi aki megteszi neki ezeket, mert a régi pasijai közül egy sem volt hajlandó ezekre. ( az hogy mik ezek az nem lényeg)


És az a helyzet hogy engem az enyhébb cuckold nagyon tud izgatni, és ezt elárultam neki, mert kérte hogy bármi ilyesmit mondjak el amit eddig még nem mertem, és ez volt az amit nem mertem még. De mondtam neki hogy nagyrészt csak fantázia szinten izgat az hogyha megdugná őt más, a valóságban egy sima mell megfogáson kívül többet nem akarnék hogy történjen.


Azt mondta ő egyáltalán nem vágyik más pasi felé, de mivel nagyon hálás nekem amiért így kielégítem az ágyban, azt mondta hálából meg tudná tenni nekem azt hogy keresünk valakit akinek megmutatja a mellét és megfogja neki.. De mondtam neki hogy engem ez olyan formában izgatna ha úgy történne hogy én nem vagyok ott, és utólag csak videón látom az egészet..


Azt mondta meg tudjuk ezt is oldani, de semmiképpen sem szeretne többe belemenni a pasival, mert ő nem akar megcsalni egyáltalán. Én mondtam hogy az sem baj ha véletlenül megtörténik egyetlen egyszer, csak tudjak róla.


Egyutt kerestunk valakit tinderen erre a célra, és végig mutatta mindig ahogy beszél a csávóval, azt mondta hogy azért hogy bizonyítsa hogy tényleg a kedvemért csinálja az egészet és hogy lássam hogy tényleg nem akar félre lépni.


Aztán amikor eljutottunk odáig hogy megteszi ezt a mellfogdosást a csávóval, azt találta ki hogy egész végig miután elindul itthonról, videóhívásban leszünk, aztán pedig amikor odaér a csávóhoz egy ideig leteszi, és akkor levideózza simán ahogy megtörténik a dolog, aztán rögtön eljön, és amint kijön a csávótól visszahív, és amint haza ér, meg is mutatja a videót. Ezt is csak abból a célból tette hogy lássam hogy nem történik több. (Nem en akartam igy szamon kerni, o akart ennyire lelkiismeretes lenni)


Aztán ez így is történt, miután letette és bement a csávóhoz, kb 10 perc telt el összesen, aztán hívott is vissza.


Aztán amikor haza ért, megmutatta a videót is, ami 5 perces volt összesen.


És az volt a videón hogy a barátnőm lassan kigombolja a dekoltázsát először, hogy jobban látsszon a melle. Aztán hátul kicsatolja a melltartóját, a póló alatt kibújik belőle és leveszi a melltartót. Ezután mellkas fölé húzza a pólóját, ott tartja egy ideig, aztán leveszi a pólót, és csupasz mellekkel csak áll a csávó előtt és vár. Aztán elkezdte megfogni a csávó a melleit, a barátnőm pedig már amint elkezdte a csávó megfogni, látszott a fején hogy nagyon izgul, és sóhajtozni kezdett először halkabban, aztán egyre hangosabban ahogy a csávó egyre bátrabban bánt a melleivel, és a bimbóját fogdosta, csavargatta és simogatta. És a végén már nagyon hangosakat sóhajtozott, de közben lassan vette a levegőt.


Megkérdeztem ezt miért csinálta és azt mondta hogy annyira izgult hogy nagyon intenzíven érezte az egészet a mellében, és azt mondta az izgatottság miatt szinte majdnem hogy orgazmusa volt ettől a mellfogdosástól..


Aztán persze többet nem volt ilyenre példa, nagyon aranyos volt tőle hogy megtette.


A kérdésem lenyege pedig hogy lányok, nektek is tud ilyen érzékeny lenni a melletek ilyen esetben?


2021. júl. 8. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen vagyok.
2021. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó is lenne ilyen érzékeny lány ;)
2021. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire felizgult és szerinted nem lesz folytatása?

Hát jó..

Amúgy igen az én mellem is ilyen érzékeny.

2021. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!