Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Lovagló pózban jellemz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Lovagló pózban jellemző az,hogy hamarább van magömléseket?Miért?Mit éreztek olyankor amikor egy nő mozog rajtatok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ellenkezoleg, lovagloban par oerc utan lankadni kezdek kicsit.
2021. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt mint az elsőnek, az már megszűnt de elmenni még mindig nem tudok lovaglóban

20F

2021. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elélvezni én sem tudok szinte semmilyen formájában a lovaglónak, max ha fordítva van rajtam a lány és szinte felülök / félig felülök.


31/f

2021. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon izgató hamar,simán elélvezek.
2021. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Látványra imádom, de fizikai inger szempontjából nincs elég stimulus ebben a pózban. Bár az is igaz, hogy nem voltam olyan nővel, aki ilyenkor tudott volna "pattogni" rajtam... :D
2021. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy az elélvezés, csak ha nagyon be vagyok indulva...a lovagló póz amúgy a csajoknak jó inkább ( saját ritmus, csikló izgatása, stb).

A legtöbb férfinak hosszú ideig inkább lankasztó...

2021. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szóló többséghez. 35F
2021. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hamar el tudok elvezni, de lovaglóban jellemzően én is lelankadok inkább.
2021. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én néhány perc alatt elmegyek mikor a párom lovagol rajtam. Nagyon jól mozog és mindig tövig lovagol.
2021. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!