Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Orálozásnál ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Orálozásnál ha a barátod, pasid, férjed,kényezteted, neked mindegy, hogy a heréit vagy a péniszét, szopogatod?

Figyelt kérdés

A kérdésem azért tettem fel, mert nekem azt mondta egy lány, hogy neki teljesen mindegy, hogy a fiú heréit vagy a farkát szopogatja.

Mindkettő ugyanolyan számára.


Valóban mindegy egy lánynak, hogy milyét kényezteti a fiúnak?

Mert egy fiúnak azért nem mindegy,mert más érzés egy here és egy pénisz nyalogatása, szopogatása.

Mindkettőt máshogy jó élvezni.


Mi fiúk, pasik, (azt hiszem bátran írtatok véleményt több fiú nevében is) szeretjük a punci minden részét nyalni,de leginkább a csiklót.



#Here, vagy pénisz szopogatás?
2021. júl. 8. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ilyen hogy vagy-vagy, ez konkrétan hülyeség.

Orális szexnél minden játszik, farok, zacsi, popsi, úgy jó ha minden sorra kerül. Én legalábbis ezt tapasztaltam, hogy ezt szeretik a pasik.

2021. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
#1 Nekem a seggemet nem kell nyalogatni köszi 😁 F
2021. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
#2: nem kérdezte senki. Legyél csak homofób majom, nem kell ám mindenkinek élveznie az életet. A tapasztalatlanság és tudatlanság nem erény, csak szólok...
2021. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked mindegy hogy "egyhaz ...vagy... fegyhaz ??"
2021. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Az a hapsi aki nem nyalatja a seggét az homofób...?

Ne haragudj de nekem is gusztustalan és a férjem oda se engedne

2021. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5: szíved joga. senki nem mondja, hogy mindenkinek kötelező. Ahogy az orális szex sem az.

Én nem tudom, miért írták a homofóbiát (csak sejtem: sok pasi azért nem enged senkit és semmit a popsija közelébe, mert azt hiszi, az meleg-dolog), de:

Ha neked gusztustalan, ne tedd (abban, hogy a férjed oda se engedne, nem lennék biztos, de mindegy is).

De ez szimpla prüdéria. Kb ugyanaz, mint aki azt mondja sosem ennék polipot mert az gusztustalan, de még sosem próbálta...

Mielőtt bárki félreértene: egyáltalán nem kívánok senkit győzködni semmiről, mindenki pont azt és úgy csinálja, ahogy neki jó.

De leszólni bárkit, aki más véleményen van, nem vall túl sok intelligenciára.

2021. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Én biztos vagyok benne, hogy nem engedne oda. Nem mintha kértem volna, sőt, de leszögezte, az ő hátsóját aztán nem.

Nem is lennék rá hajlandó.

Orális szex más téma, ez nem tartozik bele.


Nem szóltam le amúgy, tőlem mindenki azt nyal, amit akar. A homofóbra reagáltam.

2021. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De... De... Most se..nyalásról kérdeztek, vagy orál szexről?


Jézus...


Na de a kérdésre. Nekem nem az a lényeg mit " nyalogatok " hanem az, hogy látom, érzem, hogy a partnerem élvezi amit csinálok.


24l

2021. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, mennyi prűd, gátlásos, tapasztalatlan, irigy, rosszindulatú ember van ebben az országban... :D
2021. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!