Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy mozgássérültnek lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mozgássérültnek lehet része egyszer egy szexben?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, mozgássérült de nem vagyok kerekesszékes. És sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy valóban lesz egyszer intim kapcsolatom egészséges lánnyal? Szerintetek?
máj. 16. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne? Nagyon sok mozgássérült embernek van párja még olyanoknak is akik kerekesszékesek. Hidd el biztosan fogsz találni olyat aki úgy fogad el ahogy vagy. Fiatal vagy még.
máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad, és az önbizalmadon áll!
máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos egy ilyen tényezőzől azonnal beszárad a punci, és csak akkor lenne esélyed, ha heti 20 órát rászánsz közösségi dolgokra (személyes kontaktus).

Ha kövér vagy, meg úgy nézel ki, mint egy tál lecsó, akkor nem hiszem.

A mozgássérült lányokat miért zárod ki? Társkereső appokon mindig szokott lenni 1-2 mozgássérült (nem kerekesszékes).

máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
#3 az én puncim az ilyen szövegtől szárad be. Nyugi kérdező, lesz barátnőd.
máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mozgássérültként mondom hogy persze.

F-32

máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, rajtad múlik! Menj emberek közé, legyenek barátaid, legyen vonzó személyiséged és nincs lehetetlen, hajrá :)
máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4, Respecto!! Én vak ként mondom, hogy nyugi, előtted az élet, és ne hallgass arra, hogy " fogyinak csak fogyi a párja.." viszont, ne görcsölj rá, hogy "egészséges" lányt szeretnél.. Én egy nem kerekesszékes mozgáskorlátozott csajjal veszítettem el, de nem lett folytatás, de nem az állapotunk miatt. Ne a szexre gyúrj, mert az csak egy része az emberi kapcsolatnak, jó nem akármilyen része, de a szex után is vannak dolgok, lehet, hogy szerelmes leszel, vagy megszereted akivel voltál. Mostanában nem könnyű senkinek sem, tisztelet a kivételnek, de mindenki a tökéleteset keresi, de igyekezni kell lazának lenni, és akkor jönni fog a lehetőség, és valóban, ne ülj otthon, ha lehetőséged van rá, fel a fejjel!
máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
kerekesszékes vagyok, gyönyörű barátnőm van, nyugi, ismerkedj, légy laza és menni fog a dolog ;)
máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok értelmes, normális válaszokat hálásan köszönöm!😇
máj. 17. 11:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát hogy a viharba ne. Aki téged nem fogad el, azt hagyni kell nem érdemes rá időt fordítani.
máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!