Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ami a mostani partnerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami a mostani partnereteknél máshogy van az exekhez képest a szexben? Nehéz volt megszokni a változást? Jobb vagy rosszabb mint a régi?

Figyelt kérdés
Örülnék ha 2 hosszabb mondatban leírnátok legalább.

2021. júl. 8. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Eddig rosszabb. Ő maga jobb valasztás sokkal, de nincs benne szenvedély. Testileg is mások az adottságai. Nehezen szokom.
2021. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a jelenlegi párommal. Bevállalósabb az ágyban és szeret új pózokat is kipróbálni.
2021. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es Látja rajtad vagy megpróbálod a csalódást leplezni, és mit teszel hogy változzon?
2021. júl. 8. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Most nincs partnerem, de lesz, vele konkrétan kézfogástól nedvesülök, nagyon egymásra vagyunk hangolva, biztos, hogy minden eddiginél jobb lesz vele a szex.

Exem kissé passzív volt az ágyban, ezért őt nem nehezebb megdönteni. Utána egy szintén nagyon ráhangolódott szűz lánnyal voltam, akire azonnal felállt és nagyon csábító volt. Később egy idősebb nővel, aki kb. az exemhez hasonló passzivitású volt, legalábbis bizonyos dolgokat ugyanúgy csinált/nem csinált... úgyhogy eddig 2-2 az arány, és remélem, ez az utolsó, akivel leszek, a végső lesz, és tényleg jó lesz minden.


30 F

2021. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
kisebb neki, de imádom, nagynál mindig rá kellett extrán készülni, hozzámér már nedves vagyok, simán be tudja rakni, imádom N
2021. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Kb ket cm-rel kisebb a farka, 19 helyett kb 17 (lemertem) de sokkal elvezetesebb vele a szex. Nem erzem azt, hogy szetszakadok, mint az elozovel.
2021. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Mostanival a legélvezetesebb eddig, nagyon odaadó és domináns is tud lenni. Beleborzongok mai napig minden érintésébe. Az előzőeknél ilyen szinten nem volt erős a kémia és a libidójuk is jóval alacsonyabb volt mint az enyém.
2021. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

4es te a komment írása közben döntötted túl hogy most pasi leszel nem csaj?

Hol nedvesedsz a kézfogástól ha pasi vagy?

2021. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

11es vagyok, a kérdésre válaszolva:

Sokkal rosszabb minden téren.

Bár sokkal intelligensebb, kompromisszumképes

viszont se az életstílusa nem egyezik az enyémmel, sem az ágyban nem passzolunk. Kb mindent amit én szeretek, azt ő utálja, és fordítva is igaz. Így már évek óta nem szexelünk.

2021. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
12-es ja és ezután jön a szerető mert az ember nem élhet szex nélkül?
2021. júl. 9. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!