Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm azt mondta: ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta: ha nem szexelek eleget vele, akkor megcsal. Tényleg?

Figyelt kérdés
Ezt komolyan vegyem?

2021. júl. 8. 20:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
47%

Megertem ilyen melegbe nök alladoan dugnanak mi pasik is DE kevd az mas tema mert 40 fok az kemeny

Kerdesre valaszolva igen megcsal aki nem kapja meg megy mashoz

2021. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
61%
Szép kis barátnőd van...ezért én dobnám, az tuti.
2021. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
83%
Rég megcsalt már, hamarosan ott is hagy. Ilyen esetben így szoktuk. L.
2021. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
30%
Jól elvagytok. Ő koorva te meg idióta.
2021. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Elengedtem. Majd szexelek vele normál időben pl jövő héten csak 30 fok lesz vagy mással. Addig elengedtem. Csináljon amit akar
2021. júl. 8. 22:15
 26/40 A kérdező kommentje:
Most azt mondta, ha nem bírom a meleget éa csóró vagyok a légkondihoz, akkor megérdemlem. Nem vagyok csóró annyira csak kb. már lehetetlen légkondist szerezni. De direkt mondta ezt mert az ex szexpartnere, előttem légkondis. Mondta majd elintézi, akkor legyen itt légkondi. Csak ne vonjam majd kérdőre. Mik vannak
2021. júl. 8. 22:25
 27/40 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi szval az exevel kur de miert nem hagyod ott? Szereted ha alaznak?
2021. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nem szeretem, hagyjal már. Miert szeretném. Ő van én lakásomban. Most azzal érvel igy akarja elintézni itthon a klimat. Mert én panaszkodtam. Lehoztam a kutyát sétáltatni. Itt puffogok egy padon
2021. júl. 8. 22:35
 29/40 anonim ***** válasza:
64%
Hagy ott lesz jobb ennel többet ersz mint ha ertelmileg zsarolt kapcsolatban elj de te döntesed
2021. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Futok egy kört, ha lentebb hűl a levegő, átgondolom. Annyira nem rossz ajánlat. Csak vezetékcsere is kell.
2021. júl. 8. 22:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!