Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a fenekelésről?

Figyelt kérdés
Mennyire tetszene? Kipróbáltátok már? Fájt nagyon?

2021. júl. 8. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
jó épp jó👍🏻
2021. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Kézzel szoktam kapni a valagamra,tud fájni,de szeretem.
2021. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

tetszik, igenylem


kezzel

2021. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A szubmisszív hajlamú nők többnyire kedvelik, csak az nem mindegy nekik hogy ki az a pasi akitől kapják...
2021. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A nádpálca fáj! De néha megérdemlem :) Amúgy ha nem büntetés miatt kapok a fenekemre élvezem
2021. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Imadom🤩
2021. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Én is nagyon szeretem. Csak sajnos aki jól csinálta, az elhagyott. Mindig csíkosra verte a fenekem, ami aztán napokig kék foltos, és sebes volt. Régi szép idők :)
2021. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Fáj de imádom főleg utána.
2021. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KittyhOWO ***** válasza:
91%
Áhhh én imádom, sajnos csak nagyon ritkán van benne részem mert a párom eléggé szubmisszív alkat ez így érthető is. Persze élvezném ha többször lenne benne részem, de nem lételemem a páromnál pedig nem találnék jobbat így elfogadom, hogy nem mindent kaphatok meg, de amit nem kapok meg azt más helyettesíti. Kiélhetem rajta a domináns vágyaimat :)
2021. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem minden csajom szereti, szerette, bár igazán nem mertem nekik fájdalmat okozni, pedig többen kérték többször, de amit gyengéden adtam azt is élvezték (bár biztos volt aki többet igényelt volna).
2021. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!