Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek történt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek történt már olyan veletek hogy egy nagyobb mérettel rendelkező egyén csalódást okozott az ágyban, egy kisebb mérettel rendelkező pedig meglepetésszerűen kellemes csalódást okozott?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Mai kisfarkú kérdés.

Válasz: Nem volt ilyen.

2021. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehetne befejezni ezt a farokméregetős kérdéskategóriát?

Ember! Figyelj a nőre, vedd észre a jelzéseit, kommunikáljatok a szexről, az érzéseitekről és akkor jó lesz neki és neked is, hacsak nem 12 centis pöcsről beszélünk.

2021. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt ilyen. Voltam olyannal, akinek kb 14 centi volt, és voltam 18al is, kb azonos lehetett a vastagság. Mind a kerttő ügyes volt, és jó volt a szex.
2021. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Voltam béna nagyfarkúval. Az a gáz a nagyfarkúban amikor azt hiszi, hogy a nagyobb mérete miatt neki nem kell.kedvesnek figyelmesnek, udvariasnak lennie. De van amikor egy nagyfarkú tud is a nővel bánni az igazán jó
2021. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nagyobb nekem mindig jobb volt eddig. Bár a vastagság jobban számít.
2021. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!