Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti a párotok mellét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti a párotok mellét beszoktátok kapni pl szeretkezés közben, vagy éppen ha bújós a párotok, akkor megengedi hogy csak úgy bekapjátok a mellét pl együtt alváskor? Szól érte, vagy egyenesen utálja?

Figyelt kérdés

#mell #cici #együtt alvás #ágyban alvás
2021. júl. 9. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Az eddigi párjaim szerették sosem szóltak érte.

18F

2021. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én imádom cumizni a dudákat. Eddig engedték barátnőim, sőt volt olyan, aki kérte. 🙂
2021. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Imádom nyalogatni és masszírozni a cickókat 🤗
2021. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aki nem szereti annál miért lehet?
2021. júl. 9. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg túl érzékeny?
2021. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem érez semmit sem.
2021. júl. 9. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem kimondottan imádta, ha bekaptam és szoptam a mellét. Es játszottam vele. De hát lehet no, aki nincs oda érta. Nem egyforma minden no.
2021. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig szerencsére csak olyan partnereim voltak, akik szerették ha kényeztetik a mellüket és a mellbimbójukat. Meg is őrülnék, ha nem kényeztethetném. Egyszerűen imádom. F
2021. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zol56 ***** válasza:
Ez teljesen normális egy jól működő kapcsolatban.
2021. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!