Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szeretkezéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretkezéskor leveszitek a zoknitokat vagy fent hadjátok?Fiúk ti,hogy szeretitek ha a lányon rajta van a zokni vagy ha nincs?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 13:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Annyira illúziromboló fent hagyni mindkét nemnél.
2021. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Mikor hogy
2021. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem érdekel, hogy van-e rajta zokni, vagy nincs. Viszont én tuti, hogy nem veszem le az enyémet. Sajnos a lábfejem olyan, hogy nyáron 40 fokban is képes teljesen kihűlni, ha nincs rajta zokni, és a fázós lábfej igencsak zavaró a szexben... :D
2021. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Fázós vagyok ,de leveszem mindig.Annyira hülyén nézne ki ha zokni rajtam lenne,de amúgy meg semmi sem.
2021. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Én leveszem, mert lábbal is csinálom.
2021. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon hideg tud lenni a lábam, ősszel és télen gyakran magamon hagyom, sokszor viselek térdzoknit, amit szexinek szoktak találni :D nyáron általában nincs rajtam szex közben, kivéve ha nagyon spontán napközben történik, olyankor megesik hogy a bokazokni fent marad.

24L

2021. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretem levenni a lányról a zoknit is. Miért kérdező, mi bajod a lábaiddal? ^_^

(Elmondhatod privátban is, ha titok)

2021. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%

Én azt is megtanultam, hogy hogy húzzam le lábujjal arról, aki nem veszi le magától.

Illúzióromboló, ha fent van.

2021. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%

Én nem értem meg az illúzióromboló jelzőket :D

Ha fenn marad, fen marad. Ha nem nem :D mi nem csinálunk ügyet belőle és nem is tartom libidórombolónak vagy épp növelőnek a hiányát.

Plusz nekem nagyon fázós talpacskáim vannak, még nyáron is szoktam zoknit viselni.

2021. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ebből még sosem csináltunk problémát. Én csak a gatyát pólót kapom le minél gyorsabban, nem tökölök még ott a zoknival is. :D
2021. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!