Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy egy korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy egy korábbi erőteljes fétisetek teljesen elmúlt?

Figyelt kérdés
valami amit korábban baromira izgatónak tartottál, teljesen érdektelenné vált számodra. Mi volt az ?
2021. júl. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mert szimplán nem volt benne több lehetőség és kimerült.
2021. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Elhalványult, mert az akkori exem vanillia volt,de nem múlik el sosem. BDSM-hez tartozik.
2021. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2021. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen sosem múlt el, de voltak olyan időszakok az életemben, amikor rájuk sem bírtam gondolni.


Az egyik a medical fetish része, szurik, tűszúrások. Akkor nem bírtam rá gondolni, amikor sűrűn kellett kórházba mennem látogatni, és láttam, mennyire rosszul vannak ott az emberek.


A másik a BDSM, főként maga a dominancia és a fenekelés. Volt egy ténylegesen bántalmazó kapcsolatom, amiben a másik fél durván átlépte a határaimat, de szerencsére sikerült szakítanom. Utána viszont nagyon sokáig nem tudtam az alárendelt szerepre felizgulni.

2021. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanra volt idáig példa, hogy időnként lanyhult az érdeklődésem adott fétis iránt, de teljesen nem múlt el. Szerintem ritka, hogy egy fétis vagy más parafília teljesen elmúljon valakinél.
2021. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen teljesen oda voltam a fenekelésért(kapni). Borzasztóan kívántam. Volt is hozzá partnerem, aki 1-2 alkalom után "dobott". Aztán olyan élethelyzetbe kerültem, ami teljesen tönkre is vágta a libidómat ráadásként. Így idővel elmúlt ez a vágy. Ellenben most is nézek olyan filmeket, amikben fenekelnek, de inkább csak a bennük szereplő elfenekelt lányok miatt. Azt nem mondom, hogy nem folytatnám, hátha alapon, de nem jár ezen az agyam.

32F

2021. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!