Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Milyen volt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen volt amikor először kinyaltak titeket? Könnyen elélveztetek? Vagy elélveztetek egyáltalán? (csak azért, mert amikor a pasit először leszopják, akkor elég gyorsan a tetőfokára tud hágni az izgalom - érdekelne a csajok oldaláról is )

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt egy több éves kapcsolatom ahol a párom meg se próbálta a dolgot. Szerencsére a következő párom bepótolta, de már annyira kíváncsi voltam, hogy milyen lehetett és annyira izgatott a dolog, hogy gyorsan elmentem, ő pedig folytatta😅
2021. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre elélvezni? Hát, nekem szerintem hónapok voltak, mire először sikerült. Utána már könnyebben ment. Amúgy jó érzés volt, de még nagyon új, ki kellett tapasztalni ezt is.
2021. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
szereny velemenyem szerint csak egy lany tud igazan jol erzessel nyalizni!
2021. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első alkalmat megelőzően már sokat pettingeltünk kézzel. Így amikor először próbálta szájjal, sikerült orgazmushoz juttatnia ilyen módon is. Főleg hogy titkon foglalkoztatott ez a dolog, némileg izgatta a fantáziámat, milyen érzés lehet. Számomra nagyon élvezetes volt.
2021. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
meg az iskolaban nyaltunk egymasnak egy lannyal!!isteni voooolt nagyon!! tornaoran nyaltunk! nalunk kotelezo volt a tornaruha! szerettuk felvenni mindketten es nem csak suliba! a minket a combok kozt kapoccsal lehetett zarni mint egy kombidresszet!
2021. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kicsit féltem, de nagyon gyengéd volt velem az akkori barátnőm, nagyon hamar, visítva elélveztem, csodás volt
2021. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!