Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! A szex melyik része...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! A szex melyik része a legélvezetesebb számotokra? Minden alkalommal élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én az egészet szeretem, nem tudnám megmondani, hogy melyik a legjobb rész. Minden alkalommal élvezem, hiszen ez a lényeg.
2021. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

A behatolás és nem, nem minden alkalommal élveztem de a többséget szerencsére igen.

Nem kérek ismerkedős privátot.

2021. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egész,és attól függ kivel.
2021. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első csóktól a búcsúölelésig (külön alszunk) minden percét imádom.
2021. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egész az úgy ahogy van,ha mégis választani kellene akkor természetesen az orgazmus,de van még egy az előjáték után az behatolás az első löket,azt imádom.
2021. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nyalás amit leginkább élvezek, a behatolás ha ügyes a pasi jó tud lenni, de nem eget rengető.
2021. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En azt élvezem a legjobban mikor elkezdjük a csókolózást meg egymás simogatasat, mikor mindketten felizgulunk.
2021. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy mennyire élvezem, nagyban függ a lelki dolgoktól is. Pl. Ha egész nap fel vagyok izgulva, akkor a nap végén leírhatatlanul jó érzés megkapni. Még akkor is, ha kevés előjáték van, hiszen akkor még a minimális fájdalom is izgató.


Viszont amikor rá vagyok kényszerítve (exem rendszeresen megtette), akkor hiába használunk sok nyálat, síkosítót, nagyon nem élvezem. Van, hogy unom, van, hogy fáj is, és az már nem az édes fájdalom kategóriába tartozik.

2021. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a behatolás a legizgatóbb, ezért szeretem is, ha azt lassan érzékien csinálja a férfi.

Minden alkalommal élvezni szoktam, persze nem mindig ugyanúgy és ugyanannyira, de élvezem:)

2021. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Behatolás a kedvenc részem. Általában minden alkalommal élvezem.
2021. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!