Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben miért leszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben miért leszek rosszul? Miért nem tudok nyugodtan szexelni a pasimmal?

Figyelt kérdés

Januárban jöttünk össze és 1 hónapja feküdtünk le először. Én meg szűz voltam ő már nem. Nagyon szeretem őt és figyel rám, élvezem is de rosszul leszek és elmenni nem tudok már annyira idegesít.

Asztmas vagyok ha sokat megyek gyalog akkor szokott ilyen rossz érzésem lenni de nem annyira mint szexnel.


2021. júl. 10. 22:09
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
50%
Vérnyomàs,oxigén telítettség-mérést csinàlsz olyankor esetleg?
2021. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad magadnak. Asztmás vagy. Amúgy meg nem lóverseny, majd eljön neked is az, amikor atomjó lesz :P
2021. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek olyan pózt ahol inkább a pasi dolgozik. Aztán később te is egyre többet bírsz majd
2021. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!