Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak lányok válaszoljanak! Sz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok válaszoljanak! Szerintetek mennyire gáz, az ha egy pasi mindennap szeretne szexelni, pettingelni a párjával legalább 1-2x? Kicsit több a hormon bennem tudom, de valahogy nem tudok nyugodtan lefeküdni aludni ha este nem történik semmi.

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy a szopáshoz hogy álltok? (naponta mondjuk 1x belefér?) Én imádom ha csinálja egy nő és ráadásul jól:D sajnos csak ritkán van rá alkalmam.

2020. júl. 8. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

En szakitanek....

Szeretem a szexet de suruek a napjaink es van hogy orulunk hogy agyba kerulunk szerintem nem farasztod ki magad elegge nap kozben 😅



23/l

2020. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
91%
Ha nem alapelvárás, nem gond, de semmit sem szeretek, amit "kötelező" csinálni, különben a párom húzza a száját. Gáznak nem gáz egyáltalán, hasonló a ritmusom, de ha ez az egyik félnek teher, akkor az viszont gáz.
2020. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Imádnám. Szeretek szexelni és szopni is napi szinten, egyszerűen igényelem.


23L

2020. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha mindkét félnek jó így, akkor nem látok vele semmilyen problémát. Viszont ha az egyiküknek teher, akkor hamar szakítás lesz a vége.

Ha a párom elvárná, akkor hamar otthagynám, de alapvetően szinte minden nap lefekszünk. Ellenben néha valamelyikünk fáradt és csak szeretne aludni, és ezt mi mindig tiszteletben tartjuk. Ha ezt nem tenné meg azért, hogy neki jó legyen, akkor nincs miről beszélni, lapát.

A szopás meg ahogy jön. Néha van, néha nincs, néha csak az van. Én alapvetően szeretem csinálni, mert jó nézni, ahogy lassan szétesik, másrészt tudom, hogy bőségesen viszonozni fogja. Ha nem viszonozná nyalással, én se szopnám őt.

Az adott partnerrel kell megbeszélni az igényeket.

22/L

2020. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

20-on éves koromban nem'tom megmondani naponta hányszor - igaz akkor nem is dolgoztunk közben. Azóta is gyakorlatilag minden nap van, hétvégén többször is.

Ha viszont "elvárás", követelőzés akkor egy jó nagy kerek nem a vége és a kapcsolat gyors lezárása.

2020. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ez túl sok lenne.
2020. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Mindennapos szopás nálam is alapvető egy kalcsolatban, akkor is ha épp nem nyal ki viszonzásul. Szexhez viszont van, hogy fáradt vagyok, abból olykor-olykor kimarad 1-1 nap.
2020. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

szabad tudni hány éves vagy? régóta működik így?

#3 ironia?!


továbbá mennyire vagytok hajlandóak kompromisszumra? Tehát mondjuk oké, fáradt napotok volt, de a párodban ott van a bugi... ilyenkor mondjuk egy gyors (pár perces cumi) belekéne férjen nem?! Vagy én lennék túl sokatakaró!?

2020. júl. 8. 16:23
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

#7

26 éves vagyok, mindig így működött. Ha simán csak faradt vagyok, akkor belefér, extrém esetekben nincs csak orális szex (pl. bölcsességfog műtétem napján nem volt).

2020. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Hogyha ez nem elvárás, hanem kölcsönösen, mindketten akarjuk, akkor nincs probléma. Tehát, ha a másik be van indulva, és én pl fáradt vagyok, de el tudja érni hogy én is felizguljak, és kívánjam a szexet, akkor persze, ebben szívesen benne vagyok kapcsolatban. De ha csak követelőzik, hogy “naaa egy gyors cumi, az nem nagy kérés”, akkor abból köszönöm, nem kérek. 21/L
2020. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!