Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már dolgotok igazán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok igazán szexmániás lánnyal? Esetleg komolyabb kapcsolat? Milyen volt, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egyéjszakás kalandnak indult, aztán kicsit több lett belőle. De ő minden hétvégén (ha épp nyitva van) ott van a szórakozóhelyen, és bepróbálkozik mindenkinél, aki megtetszik neki. Ha meg valaki rányomul, nagyon könnyen adja magát. A laza szexkapcsolat működhetne köztünk, de elég durva amit csinál akár velem is. Én nem vagyok prűd, de azért látszik rajtam h nem vagyok olyan se akire úgy tapadnak a nők, "átlagos" kinézetem van.. Ezért nagyon meglepett hogy vannak ilyen nők is. Az eddigi barátnőimnek könyörögni kellett a szexért.

Itt viszont ő könyörög nekem, mondjuk sokat nem kell azért... de van olyan hogy megjelenik felcsönget és lesz . p. Azt nem mondom h nem vár később viszonzást, de azért durva. Azt hittem ilyen csak a mesében van.

Nem mondom hogy nem zavar hogy olyan rengeteg férfival lefeküdt már, és az is gyanús hogy hosszútávon kevés lennék neki, de most h rájöttem h vannak ilyen lányok is, rájöttem h a jövőben inkább ilyen barátnőt próbálok keresni.. Vagy az ilyen lányok sose akarnak komolyabb kapcsolatot? Neki egyébként voltak komolyabb kapcsolatai is csak most épp egy "ilyen időszaka" van. Szóval az eddigi barátai azért eléggé el lehettek kényeztetve szexuális téren, persze a szakítás okát nem tudom..


Ismertek ilyen lányokat? Leírnátok milyen volt a kapcsolat hosszabb távon?


2021. júl. 11. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Akkor nagyon nagy szerencséd van. Nagyon kevés az ilyen lány/nő.


Amúgy nagy valószínűséggel nimfomán, ami pszichiáterrel egy gyógyítható betegség.

2021. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az exem volt szexmániás, de ő nem ebben a formában. Nem igazán feküdt össze fűvel-fával. Nála az volt a "probléma" hogy napi szinten akart dugni, még a havi alatt is, sőt igazából akkor kívánta a legjobban. Nekem az volt sok, hogy nem fogadta el a nem választ. Már az se zavarta ha nem áll fel, máshogy oldottuk meg. Ez 3 év után azért kimerítő volt.

Most persze visszasírom :)))))

2021. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Akarhatnak, volt ilyenem. :)

Merre szokott portyázni? Megismerném szívesen. :D :D

2021. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem előző barátnőm megszállotja volt a szexnek.Volt,hogy átjött,köszönt a szüleimnek,és ahogy bementünk a szobámba,lelökött az ágyra és elkezdett vetkőztetni. :D
2021. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mivel egy kedves aranyos törékeny lányról van szó gondolom érthető hogy nem adom ki a személyazonosságát, hiába írnak páran emiatt.. sztem aki ilyen lányra vágyik keressen fel szórakozóhelyeket, biztos vannak máshol is..

Persze nem sok, de biztos akad.. Vannak ez nem vitás, mostmár nekem se, nekem inkább a bajom h arról még nem hallottam h valakinek a komoly kapcsolata ilyen lett volna

2021. júl. 11. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Volt ilyen barátnőm, de nem hívnám nimfomániásnak, mert volt orgazmusa és ki is elégült szex közben. Nagyjából 1.5 évig voltunk együtt.

A találkák kb úgy néztek ki, hogy lenyomtunk 4-5 kört, és talán meg tudtam vele nézni egy filmet, mert elaludtam folyton. A közös zuhany is úgy zajlott, hogy folyamatos volt fogdosás és orális szex. Meg rengeteg dolgot kipróbáltunk, amit előtte másokkal nem. Ez mind szép és jó, csak ha húzós napom volt pl a suliban akkor jó lett volna néha beszélgetni...helyette gyakran volt, hogy nyaljam ki őt lent mindenhol mert az is eltereli a gondolataim. Ez nem volt probléma...de na....néha jó lett volna beszélgetni hosszabban.

Végül egy harmadik miatt szakítottunk, és rá pár hónapra már úgy voltam vele, hogy jó dolog a sok szex, de ha nincs más közös pont, az gáz.

2021. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

2-es ezen gondolkoztam mert sok helyne ezt látom "ellenérvként" de én úgy gondolom h nekem nem lenne kimerítő. Most is vágyom napi szinten a szexre, de legalább 2 naponta, kreatív vagyok érdekel a bdsm is, nem hinném h megunnánk mindig lenne egy ötletem. Bár tény h vannak határaim azért, napi több az már nekem is sok lenne vagy el tudom képzelni olyan élethelyzetet amikor nekem nincs kedvem neki meg lenne..

Dehát az előző kapcsolataim is a kompromisszumokról szóltak szóval elfogadtam h ritkábban van szex ha az jó volt, vagy hogy mindig nekem kell kezdeményezni, visszautasítások stb. Nem a szex miatt lett ezeknek vége amúgy, mert én jól elvoltam úgy is, főleg azzal a barátnőmmel aki nyitott volt extrémebb dolgokra, csak azért őt se mondanám szexmániásnak. Tehát elméletben a nő is elfogadhatná hogy egy kicsit vissza kell vennie mondjuk 100%-ról 90%-ra cserébe van egy párkapcsolata ami azért sok pluszt tud adni a szexen kív ül is. Persze ez csak az elméletem. Lehet h mivel az ilyen nők gyakorlatilag válogathatnak a srácok közül, végül sose elégednek meg a 90%-ossal nemtom.

2021. júl. 11. 16:28
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Én is így voltam vele az elején, hogy milyen jó mindennap dugni. Aztán teltek múltak a hónapok és egyre csak lankadt a vágy, már fel sem állt igazán. Szerintem a 2 naponta a tökéletes. Akkor még van kedvem és erőm a vadabb menetekre is.
2021. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Most is ilyen csajjal ismerkedem.

Az exem mindig készen állt a szexre, folyamatosan, megtett értem mindent. Ő is kezdeményezte, ha én kihagytam egy-egy napot, már fogdosott, bár ő érzékien jelezte, hogy akarja. Mostani csaj meg folyton ezekről írkál, azt mondja egész nap rólam ábrándozik, és már fáj a pinája, mert mindig fel van izgulva. Én valahogy csak ilyeneket fogok ki, akivel komolyabb is alakul, de örülök neki. Hosszabb távon maradt az exemmel ugyanez. Talán csökkentek kicsivel, de mindig szenvedélyesen csináltuk.


"Merre szokott portyázni? Megismerném szívesen. :D :D"

Te amúgy nem tudsz a saját talpadra állni és ismerkedni magadtól? De nem úgy h itt zaklatod az embereket, de mondjuk férfiként megszólítani lányokat, vagy közösségekbe járni és úgy? Annyira szánalmas h itt kuncsorogtok egy csomóan, tudjuk h MINDENKIT megismernétek szívesen mert senkitek sincs és ki vagytok éhezve már arra is h valamelyik csaj szexmániás, nektek az már főnyeremény.

2021. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves aranyos, de kvázi lekurrváztad azért :D :D :D

Féltékeny vagy. pont.. az exem is ilyen, kedves aranyosnak látszik, közben meg több kilóméternyi fasz járt benne már. lehet pont ő az. :D :D :D

2021. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!