Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt,hogy a fiu a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt,hogy a fiu a szátokba vagy az arcotokra élvezett annak ellenére,hogy megkértétek NE tegye? Ha igen,hogy reagáltatok rá? fiuk is irhatnak. kort is .

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 20:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
Kor.
2021. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ha valakivel eljutok szexig, akkor ezt is engedem neki.
2021. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert nem ismerkedek bunkó farok pasikkal, így elő se fordulhat ilyesmi
2021. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%

Ez amúgy szakítóindok lenne nálam. Ha valamire előre megmondtam, hogy nem akarom, akkor nincs olyan, hogy de én azért is megcsinálom. Egy értelmes ember tiszteletben tudja tartani azt, hogy mi az a nem.

Ez így specielbe nem történt meg velem, de tuti hogy mocskos ideges lennék.

20/N

2021. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem.Megbeszéljük hogy hova mehet.
2021. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%

Én szívesen lenyelem, de egyet értek a #4-esel.

Ha valamit kérek hogy ne, akkor azt illik tiszteletben tartani.

Aki ennyire se képes, annak viszlát.

2021. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
56%
Amikor majd arról írsz ki kérdést hogy x éves vagy és miért vagy még szűz akkor pörgesd vissza ezt a kérdésed és gondolkozz a válaszokon...
2021. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%
Fejts ki mire gonolsz #7-es, mert ez nem világos szerintem itt senkinek :)
2021. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%
#8 hát ja, sajnos nagyon sok embernek nem világos, hogy a nők nagy ívben kerülik az idióta, követelőző figurákat, akik beleegyezés nélkül akarnak csinálni bármit is az ágyban legyen az arcra, szájra élvezés, anál vagy akármi. S hogy ez az attitűd, szemléletmód átjön az illető személyiségén is, amit a nők már az ismerkedési fázisban is kiszagolnak és pattintják az illetőt.
2021. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondhatni fordítva történt esetem volt:

Erről csevegtünk a csajjal és mondta, hogy még nem élveztek úgy a szájába, hogy a szájába tartotta volna a pajszert, de érdekli. Viszont szeretné kipróbálni ha ellenkezne és úgy is megtenném. Ez nem az első szexünk előtt volt, akkor már lefektettem kétszer-háromszor.

Én vonakodtam mert sose voltam egy erőszakos típus, pláne nem akartam az orgazmusom közben szkanderezni a fejével, de erőltette, hogy csináljuk így. Az lett a vége, hogy az nagyobb adagot megkaptam lenyelésig, a vége meg a homlokán-arcán landolt.

A lenyelés végül oké volt, de közölte, hogy az arc törölgetés az előző bunkó pasijára emlékeztette. Szóval a következőkben szkander nélkül lőttem a szájába.

2021. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!