Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktál másra gondolni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál másra gondolni szex közben?

Figyelt kérdés
Van egy megszokott nőd aki nem olyan tökéletes és mondjuk hamvas 18 éves feszes testű lányokra gondolsz közben...
2021. júl. 12. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kieg. (10-es vagyok): de a saját páromat elég sok más helyzetben el szoktam képzelni szex közben. maga a hálószoba mint körítés csakhamar unalmassá válik.
2021. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkivel fordult már elő a "praxisában", akivel nem annak elismerésem és gratulációm - mert jól választott.
2021. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Észre vettem az exemnél, hogy nem vagyok neki nagy szám és éreztem, hogy nem rám gondol.. rám sem nézett szinte.. itt be is fejeztem a történetet kettőnk között.. elég gusztustalan dolog ez így.. beismerni magamnak, hogy csak ürítésre használt...
2021. júl. 12. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!