Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül akarja a pasim.De...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül akarja a pasim.De én nem szeretném,hogy mondjam meg neki,hogy ne legyen sértődés?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 19:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
úgy hogy felveszed a gumit vagy nem dugunk
2021. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

A szád nem csak orálra jó, hanem beszélgetésre is.

Egyenként teljesen függetlenül mindettől: mit vársz el a jövőben egy olyan pasitól aki nem látja a következményeket és nem felelősségteljes?

2021. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha eben nem tudtok megegyezni, abból nem "sértődés", hanem szakítás lesz.
2021. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy nézd, nekem fontos a felelősségteljes védekezés, nem fogok gumi nélkül szexelni. Nagyon jó a hozzá állásod, már csak állj ki magadért. Aki ezt nem érti, nem érett a szexre.
2021. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy te azt szeretnéd, ha használnátok gumit. Kész pont. Csak akkor sértődik meg rajta, ha egy bunkó gyökér, akkor viszont már ki is dobnám. Ha normális, akkor meg fogja érteni és nem erőlteti a dolgot
2021. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nagyon érzékenyen érinti.Nem szereti a gumit,azt mondja kihúzza a végén.
2021. júl. 12. 19:18
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
te meg nem szereted az abortuszt
2021. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%

A női büszkeség első leckéje:

Hagyd a francba a pasit amelyik nem elégít ki téged.


Második:

Hagyd a francba az óvszer hisztis kisfiúkat.

2021. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
6%

Volt baratnőm pl ezért hagyott el. Hiába minden igyekezet, sok típust kipróbáltunk, mondtam semmit nem érzek benne, így egyikőnk sem élvezett. Fogamzasgatlót nem akartam vele szedetni, mint ahogy felcsinalni sem.

Épp nem érdekel ezután az elvaras. Ha dugni akar akkor tegyen érte a másik fél is!

2021. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

#6: ha kettőnél többször felhozza a témát, miután elmondtam neki, hogy ragaszkodom a gumihoz, akkor páros lábbal rúgnám ki:)

Minek alázod meg magad ilyen balf.sz pasikkal? Szerinted mennyire szerethet téged, ha a saját farka meg élvezete fontosabb neki a te biztonságodnál és lelkivilágodnál? Gondolkodás nélkül szakítanék, mert ez minden csak nem valódi szeretet

2021. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!