Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/lányok, meddig bírjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, meddig bírjátok szex nélkül?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, szóval nem ilyen perverz szándékkal kérdezem ezt.:D


3,5 éve nem volt kapcsolatom, az alkalmi dolgok meg nem mennének nekem, szóval nyilván szex sem volt. Nem mondom, hogy soha nem jut eszembe, de valahogy egész könnyen megtudok lenni nélküle, úgy vagyok vele, hogy van két kezem, egyéb eszközök, ez elég bármeddig, amíg nem jön valaki olyan. Nem vagyok aszexuális, kapcsolatban fontos nekem a szex, de valahogy azon kivül egyáltalán nem.


De ha mondjuk ez feljön egy baráti társaságban, akkor mindenki szörnyülkődik, hogy hogy bírom ennyi ideje:D úgyhogy érdekelne más hogy van ezzel, tényleg én vagyok csak ilyen fura?



2021. júl. 12. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan így vagyok ezzel én is. :)
2021. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
1-2 nap.
2021. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2-es: Akkor is ennyi ha nincs senkid? Olyankor alkalmi kapcsolataid vannak? Vagy nem alakult úgy jó ideje,,hogy szingli lettél volna?
2021. júl. 12. 20:46
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Bármeddig.
2021. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Erre így nem lehet válaszolni,nyilván egy darabig el lehet lenni szex nélkül is.Simán hónapokat is kibirnék sztem.Vannak más fontos dolgok is az életben,pl.sport is elvonja az ember figyelmét,ha futok akkor attól jól elfáradok,olyan a lelkemnek,mint egy kielégülés.Inkább az zavarna egy idő után,hogy nem kellek senkinek sem?
2021. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom meddig bírnám, ha akarnám. Eddig egy év volt a leghosszabb idő, de biztos menne tovább is
2021. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok nő, de írok. Sokfélék vagytok lányok. Volt, hogy úgy kellett kuncsorogni és akkor is csak a kedvemért tette, volt más, hogy egy idő után ezt mondtam:


"Miért nem tudsz olyan lenni, mint az átlagos lányok? Néha igazán fájhatna a fejed neked is..."


Nem volt nap, hogy ne csináltuk volna.


Persze utóbbi csak poén volt és szerencsére vette is. Nem vagyunk egyformák, nem egy gyártósorról esünk le. Eltérő igények. Sokszor képes megmérgezni egy kapcsolatot. Az biztos, hogy férfiként én 2-3 napnál nem bírnám tovább. Utóbbi lány fél napot is nehezen, előbbi el lett volna heti 1 alkalommal. Ennek a lánynak elég volt ha összebújtunk valami sorozat előtt. Elég volt az, ha éreztetem vele, hogy fontos nekem, a testiség nem volt annyira fontos. Utóbbit elküldhettem a jó b...s p...ába, míg kielégítem, addig nem tudtam levakarni magamról.

2021. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Ameddig kell, de tobb mint 1 eve szingli vagyok es nem akkor szexeltem legutobb.. ;)
2021. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

5-ös: Hát ez engem is zavar valamilyen szinten, bár mondjuk lenne akinek kellenék-igaz, nem olyan sokan-csak nem az, aki nekem.


Amúgy 7-es, kapcsolatban én se bírnám tovább 2-3 napnál, de a 3 már lehet kicsit sok is.:D Persze ha valami nyomós ok miatt nem lehetne az más, akkor tudnék várni viszonylag sokat.

2021. júl. 12. 21:45
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

1-2 napig


Ideges feszült leszek

2021. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!