Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Történt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Történt már olyan veletek, hogy egy pasi azután lett számotokra kívánatosabb, hogy megtudtátok hogy nagyon szép a barátnője vagy volt már nagyon szép barátnője?

Figyelt kérdés

2021. júl. 13. 08:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Létezik egy olyan jelenség, hogy női szolidaritás. Egyeseknek ez abban merül ki, hogy maga az illető helyébe képzelik magukat - vagyis belegondolnak nekik milyen rosszul esne ha azért csalnák meg őt, mert valakinek pont az kívánatos, hogy felülmúlja őket. Vagy, a másik típusa az önzetlen szolidaritás, amikor egész egyszerűen sajnáljuk ha valakivel ilyen rossz dolog történik.

Szóval nem. Nem lenne számomra csak azért kívánatos egy férfi, mert az aktuális barátnője szebb nálam, mivel arra gondolnék, hogy szegény csajnak mekkora görénnyel kell együtt élnie, ha netán a görény lefekszik velem.


Látom a kulcsszavaknál az irigység fogalmát is... ezt engedd el. Nem a dedóba vagyunk.

2021. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1. Szó sem esett arról, hogy lefeküdnétek e vele…

Az volt a kérdés, hogy ettől lehet e kívánatosabb egy pasi.

Tudod attól még nem automatikus, hogy majd szexeltek is…

Lehet nem is lenne rád igénye.


Meg a másik, hogy az is ott volt a kérdésben, hogy akinek a múltidőben volt szép barátnője.


Nekem van olyan nő aki bejön, de nem szexelnék vele, ha kapcsolatban van.

Bár azt gondolom, hogy nem az én felelősségem az Ő kapcsolata, s ha velem félrelépne, akkor úgyis mással is.

Ettől függetlenül tényleg nem lennék olyannal aki kapcsolatban van…

2021. júl. 13. 08:32
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

"Bár azt gondolom, hogy nem az én felelősségem az Ő kapcsolata, s ha velem félrelépne, akkor úgyis mással is."

Az ők kapcsolata valóban nem a te felelősséged. De a te őszintén tükörbe tudnál nézni, ha közben tudod, hogy a másik pasi nem is sejt erről semmit és ha megtudja, szenvedni fog?

2021. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#2. Ne ragadd ki ezt a részt a kontextusból…

A kérdésedre ott a válasz az előző kommentemben, nyílván meg van annak az oka, hogy miért nem feküdnék le olyannal aki kapcsolatban van.


De nagy hülyeség a harmadik félt hibáztatni egy hűtlenségnél.


A vonzalom viszont nem hiszem, hogy irányítható, szóval ne mondd már nekem azt, hogy “női szolidaritásból” nem is vonzódsz olyan pasihoz aki kapcsolatban van.


Meg Ja, ez biztos a homlokukra van írva… Ha valakihez elkezdesz vonzódni és meg tudod, akkor a vonzalmad varázsütésre szertefoszlik.


Nyílván ez nem így működik. Viszont azt megteheted, hogy a vonzalmad ellenére nem közeledsz felé…


Ez viszont nem válasz a kérdésre, igazából nagyon köze sincs hozzá.

2021. júl. 13. 08:42
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Tesó, te egyből arra kérdeztél rá, hogy akkor vonzóbb lesz-e egy pasi HA TUDOM, hogy a barátnője vagy az exe nagyon szép nő. ERGO TUDOM, hogy vagy kapcsolatba van, vagy volt nemrég és most pont azzal érvelsz, hogy nincs a homlokára írva, hogy van-e párja.


De oké, térjünk vissza kérdésre: nem. Rohadtul nem érdekel, hogy egy pasinak hogy néz ki vagy hogy nézett ki a volt barátnője. Miért lenne nekem ez vonzó vagy kívánatos?

2021. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én ugyan arra kérdeztem rá, de Te meg jöttél itt a női szolidaritással, hugi.


Azt állítod, hogy nem vonzódsz olyanhoz, aki kapcsolatban van -mintha ez irányítható lenne-…

Azt elfogadnám, hogyha azt mondanád, hogy semmilyen körülmények között nem repülsz rá olyanra aki kapcsolatban van, ezt még becsülöm is, én sem…


Viszont én nem is feltételeztem soha ilyesmit, ismétlem, nem az volt a kérdés, hogy hűtlenkedésbe csábítanátok e ilyen pasit, hanem hogy megnövelheti e az iránta érzett vonzalmatokat.


De az, hogy neked rögtön ilyesmi jut eszedbe, azért érdekes.

Olyasmi mint egy Freudi elszólás.


Nos, amiért a válaszaidból arra lehet következtetni, hogy Te nem vonzódsz kapcsolatban lévő pasihoz… Ezért az előző hozzászólásomban a saját kérdésemtől elvonatkoztatva felvetettem, hogy akkor vajon azokhoz a pasikhoz sem vonzódsz akikről nem tudod hogy kapcsolatban van?

Vagy akkor ez nálad úgy működik, hogy valakit meglátsz a buszon vonzónak találod, abban a pillanatban hogy meg tudtad hogy foglalt, a vonzódásod már szerte is foszlott?


Ez egy ott topic, de nem én nyitottam.

2021. júl. 13. 08:57
 7/20 A kérdező kommentje:
Off*
2021. júl. 13. 08:59
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem igazán érdekelnek az exei, akárhogy néznek ki, semmiben sem befolyásol. És ha van párja, akkor automatikusan tabu. Nekem van gerincem, nem leszek megcsalás eszköze. Kifejezetten undorító és taszító egy olyan pasi, aki megcsalná a barátnőjét, nekem biztos nem kéne. 1x csatak meg, tudom milyen. Igen, azonnal szétfoszlik a vonzalom, mert a hűtlenség taszító. Oké, jól néz ki, de semmit se szeretnék tőle, kb ennyibe maradnék.
2021. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem. Aki velem megcsalna mást, az engem is ugyanúgy megcsalna, mert ilyen a jelleme. Gerinctelen ember pedig nem kell. Ha találkoznánk és valamilyen okból szerelem első látásra történne, akkor alap lenne, hogy előbb tisztességesen szakít a másikkal, addig nem kezdenék semmilyen kapcsolatot senkivel.
2021. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

“Kifejezetten undorító és taszító egy olyan pasi, aki megcsalná a barátnőjét, nekem biztos nem kéne. 1x csatak meg, tudom milyen. Igen, azonnal szétfoszlik a vonzalom, mert a hűtlenség taszító.”


Ezzel én is így vagyok, nekem sem füllik a fogam olyan nőhöz aki hűtlen…

Bár én akkor itt azt is elárulom, hogy ettől még ugyanúgy vonzó lesz számomra szexuálisan, ha egyszer előtte is az volt, mielőtt esetleg fel kínálkozott nekem. Sőt, attól még lehet kicsit szexibb is, hogyha átkerül r1banc státuszban, vagyis legalábbis még izgató az a gondolat is, hogy nem úgy kéne vele bánom mint akit szeretek…


Tessék, én ezeket a dolgokat töredelmesen bevallom.


Viszont bennem is van valami lelki gát, ami miatt mégsem nyúlnék ilyen nőhöz.


Ha azonban mégis valaki megteszi, hát tegye, én ezért egyáltalán nem ítélem el…


Hosszútávon pedig azzal a párja is csak jól jár, ha még ki is derül.


Térjünk vissza ahhoz amit írtál:

“ “Kifejezetten undorító és taszító egy olyan pasi, aki megcsalná a barátnőjét.”


Szóval ja, ezt meg tudom érteni, becsülöm, stb.


De ez már megint egy olyan dolog ami nem tudom, hogy honnan jött.


Mert én ilyenről nem írtam…


Inkább arra vagyok kiváncsi, hogy mondjuk ha én átlag Jani egy baráti kapcsolatban vagyok egy nővel, aki addig nem vonzódik hozzám és megtudja, hogy a barátnőm vagy az e én Palvin Barbi, akkor azzal kicsit felértékelődök e a számára…

Nem az a kérdés, hogy le akar e velem emiatt feküdni, hanem hogy van e olyan, hogy csak emiatt már jobb pasinak lát…

Tudod, hogy valami olyasmit gondol tudat alatt, hogy ettől alfább vagyok, vagy ilyesmi.


Mert őszintén az a személyes tapasztalatom, ami nyílván nem egy reprezentatív minta, hogy bizony van ilyen a nőknél…

A férfiaknál viszont nem hiszem.


És kiváncsi vagyok, hogy mi lehet ennek az oka, vagy hogy egyáltalán mit gondolnak erről a lányok, nők, tényleg hajlamosak e ilyesmire…

2021. júl. 13. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!